Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek elmagyarazni...

Segitenetek elmagyarazni hogyis van a peteres?

Figyelt kérdés
Tehat az a kerdesem, hogy ovu tesztel nezem, de postosan hogy is van ez? Tehat tegnap meg tegnapelott volt + az ovutesztem, tegnap egyutt is voltunk ferjemmel. De mikor van ponosan a peteeres es a tuszorepedes? Amikor + a teszt vagy utanna amikor mar -? Koszi a segitseget elore is.
2012. nov. 6. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az első negatív napon van a peteérésed.Általában hajnalban reped meg a tüsző.Ha két naponta együtt vagytok ilyenkor az jó.Sok sikert én is most ovu tesztezek bár nekem az 5-napja full pozitív:)És nem tudom ilyenkor mi van de nem is érdekel nem akarom bestresszelni magam:)
2012. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, thehat, ma mar - a tesztem akkor ma van peteeresem es akkor ma hajnalba repedt meg a tuszo elvileg vagy holnap hajnalban fog? bocsi ha hulyeket kerdezek :) Neked is sok siker :) Amugy volt nekem is mult honapban gogy 5 napig volt erso pozitiv az ovutesztem, nem tudom mitol lehet..
2012. nov. 6. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az ovuteszt az LH hormont méri, amit az agyalapi mirigy termel, hogy a pete kilökődjön. Az LH csúcs általában - hangsúlyozom, hogy általában - éjjszaka, vagy hajnalban következik be. Ekkor van az ovuláció is (általában). Egy ciklusban legtöbbször egyszer sikerül + ovutesztet csinálni. Ha kétszer sikerült, az azt jelenti, hogy az LH csúcs felszálló és leszálló ágát is eltalálnod egy-egy teszttel. Valamikor a két teszt között volt ovulációd. Ha együtt voltatok a kérdéses napokban, akkor minden bizonnyal készenlétben áll a sereg a pete fogadására. Egy pete átlag 2-3 nap életképes.

Itt egy ábra, ami szépen mutatja a hormonváltozásokat a ciklus folyamán.

[link]

Én azért még biztos ami biztos alapon még egyszer elkapnám aput ma este, vagy holnap. :)

Sok sikert, és kitartást.

2012. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A petesejt 12-24óráig megtermékenyíthető. Az más dolog meddig él. [link]

Én így vagyok a spermiumokkal is az egy dolog hogy 3-4-5 napig élnek de a megtermékenyítő képességüket kétségbe vonnám 48óra után.

2012. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt akkor ma hajnalban repedt meg:) És a tegnapi katonák remélhetőleg el is kapták:P
2012. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!