Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vékony a méhnyálkahártyám egy...

Vékony a méhnyálkahártyám egy kicsit és ha most sikerül a baba és be is tud ágyazodni akkor vastagszik még a méhnyálkahártyám vagy vigyánom kell, el ne menjen?

Figyelt kérdés
szoval clostit szedtem. van peteérés csak a méhnyálkahártya kicsit vékony. a doki szerint ez closti mellékhatás. és a doki szerint sikerülhet igy is a baba. de ha sikerül és megtermékenyül és mégis sikerül neki beágyazodni akkor megvastagszik a méhnyálkahártyám ? vagy nagyon vigyáznom kell hogy elne menjen?remélem megmarad mert már teljesen kivagyok . 18 honapja probálkozunk. és már teljesen beleéltem magam a babába. most meg ez a 14.napom és feszül a méhem körül. aztsem tudom mi ez,mert a doki szerinte a peteérésem csak a 16 nspon lesz.segitsetek!
2008. máj. 23. 12:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én is Closti-t szedtem sikerült is teherbe esni, a doki utána Dubhastont írt fel, hogy jobban megerősödjöna a baba azt a 12. hétig kell szedni.
2008. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
és neked is vékony volt a méhnyálkahártyád? vagy neked hány mmm volt?
2008. máj. 23. 12:51
 3/28 anonim ***** válasza:
21%
már hiányzott a kérdésed!remélem ma is felteszed vagy 20szor!!mikor a clostit szedted,naponta 5ször kérdezted,hogy mi lesz,mert nagyon félsz a mellékhatástól!most a nyálkahártyás kérdéseid teszed fel naponta 5ször!ha 100szor kérdezed meg,akkor is ugyan azt tudjuk válaszolni!!!nem orvosok vagyunk,van dokid ő jobban tudja!!hány éves vagy,5 hogy ilyen értetlen vagy????
2008. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem nézték félidőben meg UH-on. Első válaszoló vagyok.
2008. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én az utolsó 2 hónapban teljesen nyugott voltam, szerintem az is segített. Első válaszoló.
2008. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak írom hogy miért kell valakit lehurrogni mert sokat kérdez. A kérdező volt dokinál csak érdekli már véleménye. Itt azt hiszem rengetegen vagyunk és lehet épp egy olyan nézi meg a 100 adik kérdését aki kompetens a témában. És szerintem minél később jön a baba az emberben annál több kérdés annál többször merül fel és fogódzókat keres.Én az eddigi életemet a tudomány területén azon belül is a biológiában töltöttem mégis itt vagyok és néha olyan bagatell kérdéseket teszek fel amit egy kétéves is megválaszolhatna. Szerintem ez természetes ha valaki eljut abba a korba hogy kiteljesedjen az élete egy babában. Ezen az oldalon nagyon kevés a különleges kérdés szinte mindegyik ugyanarról szól csak már megfogalmazásban. Mindenki tele van kételyekkel és stresszel. Szerintem legalább mi ne hurrogjunk egymásra. Egy célért küzdünk.
2008. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
félre értettél kedves utolsó válaszoló!nem azzal van baj,hogy valaki sokszor kérdez,vagy hogy a kérdése úgymond "butaság".én is tettem fel számtalanszor ilyen kérdést!!!hanem hogy egy nap feltenni ugyanazt a kérdést 5ször,szerintem bugyuta dolog!!!pláne kétnaponta megismételni!hát ennyi!
2008. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

2 válaszolonak. te idiota érzéketlen tusko vagy! nemindegy az neked hogy hányszor teszem fel ezt a kérdést!

egyépként te vagy 5 éves szinten! mert ezt a kérdést nemtettem fel 5 ször. naponta ! ilyen idioták takarodjonak errerről az oldalrol!és nemkell rá válaszolni ha nemtetszik

2008. máj. 23. 16:29
 9/28 A kérdező kommentje:
nembirsz mást csinálni csak hülye válaszaiddal zaklatod a másikat.
2008. máj. 23. 16:31
 10/28 anonim ***** válasza:
33%

na már megint veszekedés!

de már kurvára elegem van azokbol a válaszadokbol mint a 2.válaszolo!

neked 5 gyereked van hogy ennyire érzéketlen vagy ebben az ügyben? nemkell ide feljönni azért hogy a másikat lehurogd! és nemhiszem hogy te még egyszer sem kérdeztél idiota és sok kérdést. és ahogy a kérdező is irta ténykeg egy idiota vagy!mert saját magadnak irtál ellent. mert először azt irtad hogy hülye a kérdés is aztán meg hogy te nema kérdést piszkltad hanem azt hogy sokszor kérdezett meg 1 et.

2008. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!