Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy méhenkívűli terhesség...

Volt egy méhenkívűli terhességem, a jobb oldali petevezetőt eltávolították (2 éve)! Szeretnék terhes maradni. Febr. óta nem szedek gyógyszert! Nekem már nem fog sikerűlni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszerszedés után el kell telnie egy kis időnek, mire újra beáll a peteérés, és kellően meg tud vastagodni a méhnyálkahártya. Ez egyénfüggő. Lehet, hogy nem is ovulálsz... Ha mérnéd a hődet minden reggel, abból kiderülne.


Egy petevezetővel tényleg kisebb az esély, de nem nulla azért. :-) Mi is február óta próbálkozunk két petevezetővel, és még csak most sikerült, úgy, hogy én előtte egyáltalán nem szedtem tablettát. Szóval türelem, és hőmérőzés!

2009. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem nulla, hanem 50 százalék! Lesz baba, türelem.:)
2009. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia. láttam egy 2009. 08-as kérdésed és bár sok idő eltelt azóta, mégis úgy gondoltam írok neked. immár 6 éve kivették az egyik petevezetékemet méhenkívüli terhesség miatt. ezután sokáig próbálkoztunk. a lányom most lesz 4 éves és amilyen sokára érkezett ő , a fiam olyan gyorsan követte. kisfiam immár 2 éves. akkor estem teherbe először, mikor a lombikra bejelentkeztem. gondolom azért, mert ekkor már belenyugodtam.

remélem azóta már te is élvezed a kismama létet. ha pedig nem, biztosan te is hamarosan csatlakozol-->mikor már nem számítasz rá.

2010. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon régi a kérdés, de azért megpróbálom. Terhes lettél????
2014. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!