Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap múlva nem kéne megjönnie...

5 nap múlva nem kéne megjönnie. Mikor lehet a legkorábbi tesztet csinálni? Ilyenkor már érezhetek tüneteket, vagy csak bebeszélem magamnak? Szurkál a hasam, gyenge folyás.

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez is lehet az is lehet. Eddig akikkel leveleztem mind azt mondták, hogy a tünetek a mensi kimaradása utáni napokon jöttek, vagy 3-4 nappal azután.

Én jártam úgy, hogy bebeszéltem, sajnos megjött utána. Azóta nem figyelek oda semmire, se a hőmre, se a nyákomra, se semmire. Nagyon szeretnék már kisbabát, 2 hónapja próbálkozunk is, de eredménytelenül. Első hónapban "rosszkor" csináltuk, másodikban jókor, de csak egyszer, hiszen a nyákomat figyelgettem mikor a legjobb... első hónapban 10 nappal előtte görcsöltem, majd 5 nap pecsételgetést mensi követett. A következő hónapban 3-4 nappal előtte fájt a hasam, 1 nappael előtte pecsételgettem, 27 napra jött meg. Ebben a hónapban tehát nyugis vagyok, nem érdekel semmi. :-)

2008. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Én sem eröltetem a dolgot,de ha nem is figyelek magamra,akkor is szúr meg feszül a hasam.

Remélem azárt... :-)

Akkor nem csak magamnak,de neked is szorítok!

2008. máj. 23. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem attól fáj a hasad! Épp írtam lejjebb kettővel egy msáik kérdezőnek, hogy sógornőmnek hogy volt amikor terhes lett. :-) Mióta próbálkoztok?
2008. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ez volt az első hogy figyeltem a peteérésemet és "tudatosan" szeretkeztünk.Na persze szerelemből is.Szerinted mikor csináljak tesztet?
2008. máj. 23. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát még ne! Én nem is bízom a tesztekben, rengeteg olyat olvastam itt hogy hamis eredményt hozott. Ha 6 nap múlva nem jön meg, vagy pecsételős, enyhe, 1-2 napig tartó vérzésed van, a helyedben lemennék a körzetihez, kérnék beutalót vérvételre, az a biztos.
2008. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2008. máj. 23. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én először megpróbáltam menszi előtt 5 nappal tesztelni és nega lett. A tüneteim: iszonyatos fáradtság, szinte álomkór, folyásom nem volt, és magas hő. Aztán menzi előtti du-án nem bírtam tovább, akkor már volt émelygés és néha szédülés is és menszis érzés a hasamban h mindjárt megjön, hason meg nem nagyon tudtam feküdni a cicim miatt mert eléggé fájtak. Kirohantam a gyógyszertárba és vettem 3 tesztet. Kettőt megcsináltam este fél 7-kor és pozitívak lettek! El sem hittem. Majd reggel is a harmadikat (a menszi napján) és az is pozitív lett. Azóta sem jött meg. De azért a tuti kedvéért várd meg a menszi napját, hogy megjön-e és akkor tesztelj valami gyenge teszttel pl Clearblue.

Nagyon szorítok! Írj majd hogy mi volt!

5 hetes babaváró :)

2008. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy!Írok majd!Addig sok örömet neked
2008. máj. 26. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!