Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meghalt a baba a műtét után....

Meghalt a baba a műtét után. (16 hetes) Hogy álljak hozzá?

Figyelt kérdés
A hugom és az öcsém közt 16 év korkülönbség van. Anyukám újra gyereket várt, de kiderült, hogy sürgősen operálni kell az epekövét. Sem közvetlenül a műtét előtt, sem utána nem ultrahangozták, amit nem értek. Ez tegnap történt. Ma az ultrahangos közölte, meghalt a baba. Holnap megyek meglátogatni anyukámat a kórházban, de nem tudom hogyan viselkedjek. Ti hasonló helyzetben mit várnátok? Csendes együttérzést, megnyugtatást, vagy inkább próbáljam jobb kedvre deríteni?
2012. nov. 9. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előre ne törd ezen a fejed a helyzet úgyis meghozza. Látni fogod édesanyádon, hogy melyik verzió lenne aktuálisabb.


Fel a fejjel! Sajnálom...

2012. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem se "agyald" túl, majd a helyzet meghozza a választ is. Biztos nem könnyű szegénynek. Kezd egy nagy puszival és egy "hogy vagy?"-al. A többi jön magától.



Azért itt az orvosok kő keményen hibáztak. :(

Engem tavaly műtöttek, akkor még szoptattam, de még arra is figyeltek az orvosok, hogy olyan gyógyszereket kapjak, amik 24 órán belül ürülnek, nem hogy kihagytak volna egy UH-ot! UH, vérvétel, EKG, Röntgen, minden volt.

2012. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak legyél melette, hallgas meg, fogd meg a kezét ...

ilyen helyzetben a már meglévő gyermek társasága a legjobb gyógyír !


sajnálom hogy ez történt :S

2012. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!