Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy csak meg fog...

Monanke kérdése:

Beágyazódás vagy csak meg fog jönni megint?

Figyelt kérdés

7 nap múlva nem várom.Ma reggel pisilés után nem élénk piros,de nem is barnás vért töröltem.(a kettő közötti átmenetet képzeljétek el)

Azóta voltam egyszer wc-n,megint töröltem egy kis vért.

Ez lehet beágyazódás,vagy csak előbb meg fog jönni?

Kinek mi a tapasztalata?

8 hónapja próbálkozunk. Olyat is olvastam hogy az ilyen nem barnás pecsételő vérzések annak a jelei hogy volt baba,de elment.Ez lehetséges?



2012. nov. 12. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
korai lenne még a mensi, de lehet beágyazódás is. ha vizson tennél több a vér akkor az már nem beágyazódás, az minimális mennyiségű csak.
2012. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nagy az esély a babára:) Nálam ugyanez volt.Mensi előtt 6 nappal.Ha jól emlékszem max. fél napig tartott.NEm értettem a dolgot.Aztán napról-napra,egyrejobban kezdtem úgyérezni hogy írtó fáradt vagyok+sokszor megszédültem.Nemvárt napján erős pozitívat teszteltem:)(Sajnos ez a baba az 10. héten elhalt:() Az hogy Te azt olvastad hogy volt baba,de elment,ez ilyen hamar nem jelentkezhet,hisz most tartasz ott,hogy be kell ágyazódnia.A nem sikeres beágyazódás esetében az "embrió" a menszesszel együtt távozik.Sokszor ezel a terhességek nem is jutnak tudomásunkra.Nagyon szurkolok Neked,mert úgy érzem eljött a Te időd,és itt bizony valaki nagy munkában van abban a pocakban!Majd írjj ha lesz valami fejlemény...Szorítok!!!
2012. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jajj Istenem.Nagyon meghatódtam attól amit írtál,tényleg könnybe is lábadt a szemem.

De nem tudom merjek e valóban ebben bízni.Neked mekkora mennyiségű vér távozott?

Én nagyon remélem legbelül hogy ez a kisbabánk,de nagyon félek attól hogy csalódnom kell megint.

Az jelenthet esetleg valamit ha semmi más menzeszre utaló jelem nincs?(mellfeszülés;bimbófájdalom)?

Tényleg nagyon köszönöm a válaszod,ilyen biztató szavakat még senkitől nem kaptam.Mindenképp írok ha lesz valami fejlemény.

2012. nov. 12. 10:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem még mindig tart ez a vérzés,még mindig törlök a wc papírral vért,nem múlt el fél nap alatt.Ez több napig is eltarthat?
2012. nov. 12. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:) Valakinek több napig is eltarthat igen.Szervezetfüggő.Na de mostanra már biztos van valami biztosabb fejlemény....Várom!:)
2012. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy hogy így érdeklődsz. 5 napig tartott,szerintem ez nem beágyazódás volt,igaz hogy egy menzesszel sem ért fel a mennyisége.Szerinted csináljak tesztet?Mert mivel úgy gondoltam hogy ez nem lehet baba,így még azt nem végeztem,nem láttam értelmét.
2012. nov. 22. 06:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt már ilyen...Egyik hónapban sem ugyanolyan a menzesz intenzitása.Ha tényleg 5 napig tartott,nem histem hogy beágyazódásról van szó:( De hogy megnyugtasd magad,csinálhatsz tesztet.Így legalább újult erővel és gondolkodással vághatsz bele a következő hónapban. Ne keseredj el azért semmiképp,mert jönni fog az a baba.Majd mikor nem is számítassz rá!:) Szurkolok Neked!
2012. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a törődést,negatív lett a teszt.:(:(:( Ez van,egyszer talán csak sikerül.
2012. nov. 23. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!