Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy már van...

Létezik olyan, hogy már van egy kisfiam, de mióta szültem nincs peteérésem? Lehet soha nem fog összejönni a kistesó?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Létezik, miért ne létezne?

Menj nőgyógyászhoz, ha nem jött még meg szülés óta!

2012. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen lehet


kérdés mekkora a nagyobb gyerek

szoptatsz e még


nekem addig nem volt amíg a nagyobb szopizott napi 2x (ez kb 2 éves koráig volt)

mikor már csak 1x azonnal terhes lettem

2012. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami orvosi portálon olvastam - de én nem vagyok orvos -, hogy szülés ill. szoptatás abbahagyása után 90 napig még normálisnak számíthat, ha nem jön meg. Ha megjött már egy ideje, de mégsincs peteérésed (mondjuk nézted ovuteszttel), érdemes nőgyógyászhoz menni, hormonokat nézetni, lehet rajta segíteni.
2012. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Decemberben lesz egy éves a kisfiam.Szülés után 6 hétre rendesen megjött.De még azóta sem állt vissza a rendes 28 napos ciklusom.Van hogy 26 napra,van hogy 37 napra jön meg.Az első babánkkal is majd egyévet kellett próbálkoznunk,pedig akkor normális ciklusaim voltak.Most szeretnénk kistesót,ezért elkezdtem a hőmet mérni,de mindíg csakk egy helyben áll.Esetleg egy-két tized különbség van.
2012. nov. 12. 11:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja,és nem szoptatok:(Sajnos csak 2 hónapos koráig volt tejem,azóta tápszeres.
2012. nov. 12. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy van-e peteérésed, egy vérvétel a ciklus 3. és 21. napján megmutatja.

Miért ne lehetne? Legalább van ciklusod, csak lehet, hogy egy csipet rásegítés kell.

Ne aggódj! :)

2012. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!