Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit lehet adni a hőmérsékl...

Mennyit lehet adni a hőmérséklet váltakozásra mensi előtt? Ált-ban 36.3 az alaphőm, peteérés után 36.6-36.7. Beágyazódáskor lehetséges hogy leesik? 29. napon vagyok. Kinek mennyi volt a hője amikor terhes lett?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

"A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni."


Nekem sose ment fel 36,8 fölé a hőm ovu után, amíg teherbe nem estem. Azóta meg rendszeresen 36,9-et vagy 37-et mérek.

2009. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A terhességed amikor kiderült mennyi volt a hőd mensi előtt? Akkor sem volt magas?
2009. aug. 14. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ált. 36,5 36,8 szokott lenni a hőm, terhesen 37,2 alá még nem ment. ( Közben még most is megnézem :) )
2009. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 37 -es érték jó :) reméljük nem csap be!!! Sok sikert!
2009. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A görbém: [link]


Léátható rajta az előző ciklus vége is. Mensi előtt nekem általában 36,7 volt, majd a mensi alatt csökkent szép lassan.

2009. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!