Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült teherbe esni valakine...

Sikerült teherbe esni valakinek Norchulut és Clostybegit együttes szedésével? Ha igen mennyi idő után? Nincs menstruációm abszolút!

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 14:54
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni de én is szedtem mind a kettőt.Nagyon régóta szeretnénk mi is babát, de eddig még nem sikerült. A Norcolutot a ciklus rendezésére szedtem, a clostit pedig peteérésre, de nem segített.Valószínű, hogy nem termelődik nálad a sárgatesthormon,ezért nincs mensid.Én most megyek meddőségi centrumba és neked is ezt javaslom.Elpocsékolt idő a várakozás hidd el.
2009. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleve a norcolutot és a clostyt nem egyszerre kell szedni. A norcolut azért kell, hogy megjöjjön, aztán a 3. napon kezded szedni a clostyt. Orvostól függ meddig szedeti ezt veled. Én két hónapig játszottam ezt és semmi. Aztán injekciót kaptam (persze megint norcolut után), két hónapig, ami meghozta végre az eredményt. Tehát ha "sok hónapig" csak a clostyt kapod menj másik orvoshoz!!!

26 hetes km.

2009. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet. Egy éve kezdtem el a kivizsgálásokat, azóta elég sok minden kiderült. Szerintem neked is meg kellene keresni először az okot, hogy miért nincs mensi, aztán el lehetne kezdeni a kezelést. De amig ezek nincsenek meg szerintem a meddőségi központ sem lehet megoldás. Ők csak a baba csúnyán mondva létrehozásában tudnak segíteni, amit neked utána tudni kell kihordani. Viszont vannak olyan betegségek, pl inzulinrezisztencia, ami kezeletlenül megakadályozza a beágyazódást.
2009. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is szedtem mindkettőt a closty használt lett peteérésem de baba nem,mert meg is jött.
2009. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!