Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt a párommal?

Jókor voltunk együtt a párommal?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem! Párommal napokig nem tudtunk együtt lenni! Az ovu teszt szombaton pozitív volt, és mi csak másnap reggel tudtunk együtt lenni, nem késtünk le a babáról? Viszont már másnap este az ovu teszt negatív volt (halványan látszódott csak a csík)! Aggódom hogy ez a hónap is sikertelen volt!

2012. nov. 15. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem késtétek le :)
2012. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húúú annyira boldog lennék!!!!!!! A próféta beszéljen belőled!!!! :D
2012. nov. 15. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem késtétek le.
2012. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ovuteszt ELŐRE jelzi a peteérést, kb. 24-36 órával.

De szerintem ez le is van írva a papírjában.

Nem késtétek le.

2012. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen le van írva csak azért ijedtem meg nagyon mert írtam is hogy szombat erős pozitív volt szinte leugrott a csík vastagabb is volt a teszt csík mint a másik, ugye aznap nem tudtunk viszont vasárnap reggel többször is, és már aznap este negatív volt, azért bizonytalanodtam el, hogy az ominózus napon este negatív lett, remélem sikerrel jártunk annyira BOLDOG LENNÉK!!!!!
2012. nov. 15. 13:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Jókor a nagy fenéket sosem leszek terhes ahogy most sem sikerült! Elegem van!!!
2012. nov. 23. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!