Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet óvszer mellett terhes?

Lehet óvszer mellett terhes?

Figyelt kérdés
Nem szakadt ki, ne volt baleset úgy gondolom! kb 3 hónapja vagyok elég rosszul hullámokban. Szédülök, hányingerem van, de volt vérzésem nem sok de volt! Egyszer vettem tesztet az első ilyen jeleknél. de nem mutatott semmit. Tegnap este mintha mozgott volna egy aprócska baba a pocimban, kicsit hiztam is fenékre és hasra. Tudom milyen a magzatmozgás, van egy két éves kisfiam. Ma veszek egy tesztet ismét, de hihetetlennek tartom, már néha úgy érzem csak szimulálok!
2012. nov. 16. 08:30
 1/7 gelazso ***** válasza:
az is lehet
2012. nov. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teszt már talán nem mutatna ha már késobbi a terhesség.valahogy így olvastam a dolgot.menj dokihoz az majd kideríti mi van:)
2012. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha teszt nem mutat semmit, akkor is elmegyek mert már aggasztó a sok rosszullét!

Lehet olyan, hogy nem szakad is és mégis terhes legyek? Megjön és terhes legyek? Számomra ez elég hihetetlen...de majd látjuk!

köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 16. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Amióta a második bébim megszületett, szoktam néha én is úgy érezni, mint ha mocorogna ott vmi :)

Korábban nem értettem, miért írják, hogy könnyen össze lehet keverni eleinte a bélmozgással, hát már tudom.

Egyébként az ember képes bebeszélni magának sok mindent, tapasztalatból tudom.

Majd írd meg mi a helyzet!

2012. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen erről már olvastam, de olyan fura pl a szédülés. Még soha nem éreztem. Megírom!

köszi

2012. nov. 16. 08:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászoló, ez egy kérdező oldal, és nem negatív kommentekekt vár senki! Ha olyan hejde okos vagy akkor olvasgass a neten, ahogy én is tettem ma, és találsz érdekes oldalakat ahol arról is írnak van hibás óvszer, elég egy icike-picike rés, nem kell elszakadni...és hopp terhes lehet bárki!! Remélem kerülsz hasonló helyzetbe, és átértékeled az általad írtakat kedves hozzászóló!
2012. nov. 16. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Velem is hasonló a helyzet, én pár nap múlva tesztelek, neked mi lett az eredmény?
2013. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!