Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Penicillin allergia - mi...

Penicillin allergia - mi lehet a következmény?

Figyelt kérdés
Párom penicillint szedett pár napja, és én erre igencsak allergiás vagyok. Együtt voltunk - ha megfogan a baba, lehet ebből gondja a babának illetve nekem? Itt a neten rengeteg ijesztő dolgot olvastunk, minthogy a nő szerezetében is lesz reakció, illetve a baba akár el is megy.:( Van valakinek tapasztalata ebben?
2012. nov. 18. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem hinnék ennyire ezeknek a netes kuruzslázsoknak.

Én is penicilin érzékeny vagyok,aztán már felnöttként derült ki,hogy gyerekkoromban mégis csak kaptam mindenféle penicilines antibiotikumot,nem lesz semmi bajod,se a babának ha megfogan.

A penicilin maximum a párod ivarsejtjeit gyengítette meg,amíg szedte a gyógyszert.

2012. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez attól is függ hogy a párod mikor vette be a gyógyszert, és ha bármi következménye lenne akkor rajtad az ki is jönne, még mielőtt az a baba beágyazódna.
2012. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Együttlétünk előtt 3 nappal szedte be az utolsót. Én is ebben reménykedem, meg hogy az embrióból is kiürül. Csak tudjátok már közel 40-hez minden ilyentől tartok, meg főleg az itt leírt dolgok...
2012. nov. 18. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem rögtön kijött vona rajtad .
2012. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!