Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez babára utaló tünet?

Lehet ez babára utaló tünet?

Figyelt kérdés

Pár nap van még a menstruációmig. Lassan egy hete olyan mintha meg akarna jönni és néha fáj a petefészkem is. Azt érezem, hogy nem kívánok dolgokat, de még is éhes vagyok. Néha megszédülök és iszonyú fáradékony vagyok. Az együttlét után 6-7 napra minimálisan barnáztam.

A ciklusom még rendszertelen. A gyógyszert kb 3 hónapja hagytam abba.

Ma gabriellel teszteltem, de nem jött ki rajta semmi, sztem rossz volt. Múlt hét közepén délutáni teszt negatív. Gondolom korai volt.

Köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 19. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez lehet mensesz, és a terhessé jele is!

Ami a terhesség 99%-ős jele, hogy nem jön meg!!!

Na majd ha mikor kéne nem jön meg, akkor másnap tesztelj, és az megmondja!

Én is szinte minden ciklusban barnáztam, azt hittem na majd most terhes leszek, erre megjött, éa mikor nem volt barnázás, semmi tünet, na akkor lettem terhes!

2012. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!