Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha állandó 37 a hőmérsékletem,...

Niki 19 kérdése:

Ha állandó 37 a hőmérsékletem, pici folyásom van, fáj a mellem oldalt és néha a méhem környékén is akkor lehetek terhes? 14-én volt a dolog. Azért kérdezem mert még csak 5 nap telt el. Lehetnek ezek korai jelek? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik dolog volt 14-én?
2012. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mara Acoma ***** válasza:
Mikor volt az utolsó havid első napja? Hány naposak a ciklusaid? Mikor szexeltetek mióta elmúlt a havid? Ezekre ha válaszolsz, talán tippeket is kapsz.
2012. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a havim most 8-án jött meg, 28 naposak a ciklusok és a párom 14-én ,,ment el,, :))) 2-ik nak! bocsi, hogy lemaradt egy-két dolog nem szoktam ilyeneket kérdezgetni.
2012. nov. 19. 15:01
 4/5 Mara Acoma ***** válasza:

Akkor elvileg 22-én lesz peteérésed, ha minden a nagykönyv szerint megy nálad, vagyis 14.-én esély nem sok volt. HA siker lett volna mégis, akkor is csak most kezdene beágyazódni és legkorábban a hét vége felé lenne valami tüneted.

Bocs nem akarlak elkeseríteni, de kizárt, hogy ezek a terhesség jelei lennének.

2012. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
voltam ultrahangon és terhes vagyok, úgyhogy ennyit erről!!!! :))))))
2013. jan. 12. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!