Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt indulok tesztet...

Mara Acoma kérdése:

Mindjárt indulok tesztet venni! Megvárjam vele a reggeli elsőt, vagy jó napközben is tesztelni?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjönnie a nemvártnak:) Már rettenetesen izgulok! Rendeltem 5db tesztet a neten, de azt csak pénteken kapom meg. Nem bírom tovább, veszek egyet a gyógyszertárban:) Szurkoltok nekem??? Másfél éve próbálkozunk mindenféle praktikával, bízom benne, hogy most siker lesz!

2012. nov. 20. 09:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
igen már meg csinálhatod ha haza érsz mivel késik!drukolok ird majd meg mi lett!
2012. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szombaton kellett volna megjönnie, és nagyjából azonos hosszúságúak a ciklusaid, akkor ma már a napközbeni is ki kell hogy mutassa, még ha halványan is! Írj majd, hogy mi volt, nagyon drukkolok!!
2012. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nagyon szorítok:)
2012. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is megcsinálnám!Drukkolok!!
2012. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ki bírná ki reggelig,én is késő du csináltam és +lett :)DRUKK
2012. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Azonnal csináld meg, ha hazaértél a teszttel, és gyorsan-gyorsan írd meg Nekünk a jó hírt :)


drukkolunk mind!!!!

2012. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én azonnal megcsinálnám a helyedben! :) Bízom benne, hogy pozitív lesz!
2012. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szorítok!
2012. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Olyan kíváncsi vagyok!!! :)
2012. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hazaértem... Semmi:(( De mivel még nem jött meg, reménykedek, pénteken csinálok megint :) Direkt csak egyet vettem, hogy ne legyek kísértésbe addig.
2012. nov. 20. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!