Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok ezen második csíkot?

Láttok ezen második csíkot?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. nov. 21. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem látok de te lehet élőben látod halványan,hanyadik ciklusnapod?
2012. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia,én úgy utálom ezt a fajta tesztet,nekem mindig ilyet vesz a párom és minden hónapban reménykedek mert mindig kijön rajta egy kis második csik.Próbáld meg más tesztel,én sajnos nem látok rajta semmit,de ha még nem jött meg,van remény.Esetleg próbáld meg 2nap mulva
2012. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem látok 2. csíkot. ezek a tesztek olyan rosszak, szinte én is minden 2.-on láttam magamnak egy csíkot. Ezért ráálltam másra, pl a clerblue-nál semmi esély beképzelni csíkokat, mert keresztet mutat ha pozi a teszt, a legjobb, meg ha tényleg megvárom a nemvárt napját mert akkor nincs nagyon más lehetőség az eredményre, vagy van csík vagy nincs. Próbáld meg 2 nap múlva ha nagyon korán tezsteltél most!
2012. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyém is pontosan ilyen csúnya negatív:(
2012. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, megnyugodhatsz :)
2012. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Amikor összejött a baba, akkor az ugyanilyen tesztemen látványos volt a második csík, csak halványan.


Ez negatív, de ha korán teszteltél, még lehet baba.

2012. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!