Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy a ciklus.hu...

Miért van az, hogy a ciklus.hu most magasabbra tette az alaphőmet, amikor a múlt havi görbém is hasonló volt és ott másképp jelölte nem volt ilyen magas?

Figyelt kérdés

Tudom valószínűleg ez a ciklusom is elúszott, mivel úgy tűnik még peteérésem se volt. De nem igazán értem a ciklus.hu jelöléseit...egyszer így egyszer úgy...

[link]


2009. aug. 16. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 17. napodon volt pé-d és a hővel meg ne foglalkozz nekem se úgy volt ahogy a nagy könyvbe meg van írva. Valakinek jó a hőmérőzés valakinek nem, minden ember más. Amúgy szerintem jókor voltatok együtt. Még ne keseredj.
2009. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, én soha nem foglalkozok azzal, hogy mit jelölget a ciklus.hu, szerintem nekem az életbe nem jelölte még megfelelő helyre a pé-t!

Másodszor: jó rövidek a ciklusaid, legalábbis az előző! Jártál már nődokinál, az sem jó, ha túl rövid! Mikor szokott pé-d lenni? Mert onnan kell 14-15 nap míg megjön, neked erre meg nem nagyon van időd ilyen rövid ciklus mellett.

2009. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a ciklusoddal. Normális a ciklus ha 21 napnál nem rövidebb és 35 napnál nem hosszabb. Ezt bármelyik orvos alátámasztja.
2009. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem volt peteérésed..
2009. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!