Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen jelei lehetnek a korai...

Milyen jelei lehetnek a korai terhességnek? Nekem a bébikészítés után a 8. napon pecsételő vérzésem volt, az lehetett a beágyazódás jele? Most mellfeszülésem van 4 nappal a várt menszesz előtt. Terhesség jele ez, vagy menszesz előjele?

Figyelt kérdés
Mit csináljak csináljak terhességi tesztet? Vagy várjak még 2 napot?2 nap múlva kellene megjönnie.Nagyon szeretnék bébit,és dolgozni se lenne jó bébisen.

#terhesség #teszt #Beágyazódás jele
2012. nov. 21. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon is lehetett az a vérzés a beágyazódástól!!! Jaj, de izgalmas :)


Figyu, ha már betöltött 10.dpo-n vagy, akkor ellőhetsz reggeli pisiből egy 10-es érzékenységű tesztet :)


Írd ám meg, hogy milyen lett :)

2012. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd ki azt a két napot, mert ha ma tesztelsz, negatív lesz, akkor ész majd a fene hogy lehet korán teszteltem ... Tesztelek megint...
2012. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10. dpo mit jelent?Szbadságon lennék hétfőtől, de holnaptól csütörtök, péntek behívtak dolgozni, azért lenne jó, ha a teszt ma kimutatná, mert akkor mondhatnám, hogy nem emeleka munkahelyemen.Sajnos az előző bébim spontán elment akkor is dolgoztam, most már nagyon kellene vigyáznom, ha sikerült, de behívtak dolgozni pont most mikor még nem tudom a biztosat a bébimről.Mit csináljak?
2012. nov. 21. 14:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Most teszteltem és tényleg negatív lett egy vonalas sajnos.De 2 nap múlva remélem nem jön meg és a tesztem pozitív lesz 2 csíkos és örülhetek a várva várt bébimnek.
2012. nov. 21. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!