Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről?

Mit gondoltok a görbémről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 22. 12:40
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
71. és 76. napok között iszonyúan fájt a torkom, elég gyengének is éreztem magam, valószínűleg ez lehetett az oka, hogy annyira felugrott a hőm.
2012. nov. 22. 12:42
 2/25 anonim ***** válasza:
szia!! szerintem ebbe a ciklusba nem volt ovud!! legalább is szerintem!! hol méred a hődet??
2012. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon tetszik! :D
2012. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt gondolom, hogy gond van. El kellene menned orvoshoz, ha még nem voltál... nagyon hosszú ez a ciklusod, s nem vagyok benne biztos hogy volt peteérésed. :( Bár nem vagyok egy profi görbeszakértő
2012. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Orvos! Egyrészt nagyon hosszú a ciklusod, másrészt nem is biztos, hogy volt peteérésed. Nagyon cakkos a görbéd. Ja, és egy időpontban kéne mérni a hődet, nem össze vissza.
2012. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
12:44-es mi tetszik?? a válaszom?? vagy mire értetted??
2012. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A számban mérem a hőmet. Voltam már dokinál a problémámmal, azt mondta, hogy amíg van esély arra, hogy magától beállnak a ciklusaim (február végén hagytam abba a fogamzásgátlót - lyndinette 20), addig nem akar vizsgálódni, de azt is mondta, hogy január végén keressem meg mindenképp, ha ilyen hosszúak maradnak a ciklusok (ez volt szeptember közepén).

6. válaszoló, szerintem a 3. hozzászóló nem neked írta, amit, csak humorizálni próbált volna...ugyan nem értem, hogy miért itt, de sebaj.

2012. nov. 22. 13:10
 8/25 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok a görbémről?"


"Nagyon tetszik! :D"


Nem értek a görbékhez, de szép hegyes, jól néz ki, saját mulattatásomra idiótaságot válaszoltam :) Nem értem miért vetted támadásnak kedves utolsó előtti :)

2012. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Peteérés szerintem tuti nincs!

Én a helyedben visszamennék minél hamarabb, mert február óta már be kellett volna állnia!

2012. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Februárba hagytad abba, és még mindig ennyire hosszú a ciklusod, ráadásul ovud sincsen?

Mióta abbahagytad mindig ilyen hosszú, vagy csak most tolódott ki ennyire?

Le tudod írni, hogy az abbahagyás óta mikor jött meg, esetleg vannak még görbéid?

A tabletta szedése előtt volt vmi probléma a ciklusoddal?

2012. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!