Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki úgy, hogy...

Járt már valaki úgy, hogy ugyanabban a hónapban negatív tesztelés után, pozitívat tesztelt?

Figyelt kérdés

29-31 naposak a ciklusaim. Teszteltem a 30. napon, negatívat. Most a 32. napon járok, menzi sehol, 4 napja görcsölök - az a mindjár megjön érzés -, szurkál a petefészkem és kicsit émelygek.

Mikor teszteljek újra? Van még remény?

(x-epil tesztet használok)



2012. nov. 23. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát,amíg nem jön meg, addig van remény mindig.

Viszont az émelygést és társait elméletben már a megemelkedett HCG szint okozza, amit a tesztnek is ki kellene mutatnia, ha baba van.

(Én második és harmadik terhességnél épp az ismerős émelygés miatt teszteltem, mert az "csak terhesen" szokott lenni, és olyankor már erős + volt mindig, pedig még vérzés időpontja előtt voltam...)

De, ne legyen igazam! Mihamarabbi babásodást!

2012. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ha két nap múlva is totál nega a teszt, és nem is jön meg, akkor menj el dokihoz!
2012. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma a férjem hoz teszteket és újra megpróbáéom...

2012. nov. 23. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!