Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 3. napján kéne mennem...

Ciklus 3. napján kéne mennem vérvételre, de akkor pont nem fogok tudni (semmiképpen) számyításaim szerint. Ha 2. napon megyek az attól még jó lehet? Az eredmények úgy is értékelhetők?

Figyelt kérdés
tudom az orvost is meg kell kérdezni, de köszönöm aki válaszol
2012. nov. 23. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az is jó, de amikor én ugyanígy voltam, akkor azt mondta a dokim, hogy neki tökéletes az is, ha a 4. vagy 5. ciklusnapon megyek vérvételre.


Ebből gondolom, hogy 1-1 nap eltérés ide vagy oda, nem olyan fontos!

2012. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj de jó, hogy írtál, köszi, mert nem akarok még egy hónapot várni a vizsgálattal, azzal is megy az idő. és már nagyon kíváncsi vagyok az eredmányekre...nem mintha én ki tudnám őket értékelni :)
2012. nov. 23. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi ,hogy ide írok de pont ez a gondom most nekem is! nekem ma vagy legkésőbb holnap kellene megjönnie !!de attól félek ma megjön!! és nekem is 2-3 napi vérvételre kellene mennem!! de csak hétfőn tudok menni!! akkor ezek szerint elfogadják a 4 napit is?? köszi a választ!!
2012. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányok! Persze, hogy elfogadják a 4.-5. napi vérvételt is! A dokim eleve úgy írta rá a beutalóra, hogy vérvétel 3.-5.ciklusnapok bármelyikén :)
2012. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3. napi vérvételt a 2-5. nap között kell megcsináltatni, úgyhogy jó a 2. nap is.
2012. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hozzászólását és válaszát.
2012. nov. 25. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!