Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján mennyi az esélyem, hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés

Harmadik napja késik a menzeszem, nincs se barnázás, se vér. Tegnap csináltam egy x-epil tesztet, délutáni pisiből, és totál negatív lett. Viszont azóta sem jött meg.

Az esélyeket talán csökkenti, hogy a ciklus 16. napján volt ovum (tojásfehérjés nyákból gondolom), de előtte csak a 13. napon, utána meg a 17. nap estéjén tudtunk együtt lenni a férjemmel. Addig meg gondolom, nem él el a petesejt.

Tünetek: mindjárt megjön érzés, nagyon enyhe hányinger, de ezt akár be is képzelhetem...


2012. nov. 23. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap reggel első pisiből tesztelj!:) Akármi is lehet még, van hogy csak ennyi kell az elején: az első pisi:)
2012. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok, nekem írtál privit.

Ha nem terhesség, akkor millió oka lehet. Előfordulhat, hogy egyszerűen csak nem érett tüsződ ebben a ciklusban, így egy hónap kimarad, majd a következő hónapban jön meg. Lehet hogy megérett a tüsződ, csak nem tudott kirepedni, és azért nem jön meg. Az vaghy kireped valamikor, vagy felszívódik, de lehet hogy nem lesz vala semmi, és az is, hogy gyógyszerrel kell meghozni a mensid.

A hányinger lehet beképzelés, egy nő fura dolgokat képes érezni ha babát akar, ezt saját tapasztalatból tudom...

NAgy baj nincs az bitos, ne aggódj!Egy hét múlva (mától) én csinálnék még egy tesztet ha addig sem jön meg, és utánna elmennék dokihoz.

2012. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nekem még ilyen nem volt, hogy egy hónap kimarad... úgyhogy szívből remélem, hogy most sem lesz baj. Még csak az kéne, hogy eü okok közbejöjjenek. :(

Van két kisfiam, de náluk koraterhességben nem éreztem semmit, hányingert sem.

2012. nov. 24. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!