Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elkezdhetem...

Szerintetek elkezdhetem szedni a Premens tablettát?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam erről a tablettáról és arról, hogy sokaknak több hónapnyi sikertelen próbálkozás után meghozta a várva várt eredményt. Mi is már 7 hónapja próbálkozunk... de semmi. Ebben a hónapban csináltattam egy hormonlabort; azzal minden rendben van. Szerintetek kezdjem el szedni ennek ellenére a siker reményében, vagy inkább nem, mert összezavarhat esetleg?
2012. nov. 24. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szedek semmit, a természetre hagyom.
2012. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs hormoneltérésed, akkor ne szedd, minek problémát csinálni, ha amúgy nincs? Szerintem türelmesebbnek kellene lenned!
2012. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a premens nem hormontabletta, hanem barátcserje kivonatot tartalmaz.

Én szedtem, és ez után lettem állapotos.

2012. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kezd el szedni, de ha pozi a teszt hagyd abba!

Én e hónap 14-én kaptam , el is kezdtem szedni, és ma (26 -án reggel)pozitívat teszteltem ( ezt csak súgom, mert halvány és még van 1 hetem mensiig) Csak azért teszteltem, mert nagyon feszülnek a cickóim,és a PG is páfrányt mutat folyamatosan!megyek veszek másfajta tesztet is, mert biztos ami tuti, nyáron sajnos elment egy babánk, akkor is nagyon hamar pozítív volt a teszt!Remélem most tényleg sikerült és meg is marad!Sok sikert neked!:)

2012. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!