Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feladjam teljesen? Mi történik...

Feladjam teljesen? Mi történik Velem?

Figyelt kérdés

Már 10 napja késik a mensim. Múlt hét elején teszteltem először Gabriel-el, ami időn belül (bár már Én sem vagyok benne biztos), + lett, majd 20 perc múlva eltűnt róla a második csík, és csak a "helye" maradt ott, fehéren. Rá 2 napra teszteltem Clearblue-val, az időn belül - lett, másnapra hajszálvékonyan +. Pénteken este teszteltem Kék Csík terhességi teszttel, az - lett, majd szombaton reggel egy negyedik féle teszttel, első vizeletből - lett. A hőm 37,0 és 36,9. Még mindig nem jött meg. Hétvégén elkezdett fájni a cicim, ami Nekem mindig a mensi előjele. Terhességi tünetem nincs, ha csak az nem, hogy mintha többet ennék, és a szagokra is érzékenyebb vagyok. Most akkor mi van Velem? Terhes vagyok vagy nem? El akartam menni dokihoz, de pont most szabin van 31-ig. Nagyon rossz ez a bizonytalanság. Már nagyon szeretnénk egy kis babát, több mint 4 éve várunk rá. Már járunk a BMC-be is. Mit tegyek? Adjatok tanácsot. Teljesen kétségbe vagyok esve. És pont ebben a hónapban nem mértem a hőmet, csak most kezdtem el két hete mérni.

Előre is köszi a válaszokat.


2009. aug. 17. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Minden valószínüség szerint nem vagy terhes. Előfordulhatott esetleg egy megindult, majd elhalt terhesség, az megdobhatta egy kicsit a hormonszintedet, ez nagyon gyakran előfordul.

Ne idegeskedj, előbb utóbb sikerül.

2009. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia. Ha nagyon meg akarod tudni, menj el az sztk-s dokihoz, ő is el tud küldeni uh-ra és ott minden kiderül. Ilyenkor már legalább a petezsák látszódna.

Remélem baba lesz.

2009. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gondolom, ha megindult és elhalt volna, akkor már meg is jött volna, de még sehol semmi. Vagy nem? Ja, és tök száraz vagyok, egy pici krémes van csak.

Még mindig nem értem. A hőm, akkor mitől van még mindig fent?

2009. aug. 17. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Van, akinek nem a menszi előtt, hanem a menszi alatt esik le.


Nagyon sajnállak (én vagyok az, aki azt javasolta, hogy inkább egyféle teszttel tesztelj többször egymás után, és ne keverd, mert csak belezavarodsz az eredményekbe). Jó lenne mindenképpen keresni egy dokit, de sürgősen, sztk-sat vagy magándokit a szomszéd faluban, mindegy.


Ugyanis úgy tűnik, ha babás is vagy, a hcg szinted nagyon lassan növekszik, ez meg akár méhen kívüli terhességre is utalhat. Ha ezt korán észreveszik, akkor gyógyszeres kezeléssel el lehet távolítani, de ha csak késve, akkor egy petevezetéked bánhatja, azzal meg kb felére csökkenhet a természetes úton való teherbeesésed esélye. Ne halogasd 31-ig, keress egy dokit most!

2009. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok. SZTK-ba szoktam nőgyógyászhoz járni, és az ottani dokim van most szabin. Máshoz meg nem igazán akarok menni. De most, hogy ilyeneket mondasz, elgondolkodtató a dolog, ugyanis egy kicsit megijedtem.

Akkor ez, ha terhesség is, tutira lemondhatok róla, ugye? De szomorú vagyok.

2009. aug. 17. 08:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, és a hőm Nekem mindig mensi előtt szokott leesni. Hónapok óta mérem, és ezt tapasztalom.
2009. aug. 17. 09:03
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Nagyjából elolvastam az előző válaszokat. Én csak annyit tennék hozzá, hogy nekem volt egy miss.ab.-om. Az eredmények szerint a 8. héten halt el és a 13. héten "kezdett el kilökődni". (Tehát akkor indult meg a vetélés) Sürgősen menjél orvoshoz, mert akármi is lehet a vége!!!!!!!!!!!!!!

(Én is BMC-be járok. Csak ezért válaszolok a kérdésedre. Nem szeretem az ilyen tesztelős kérdéseket.)

2009. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem mondtam, hogy vége és hogy biztosan lemondhatsz róla. Csak hogy van rá esély, és nem szabad 31-ig várni vele, mert ebből akár nagyon nagy baj is lehet. Nem vagyok orvos, de ha az lennék, akkor se tudnék neten keresztül diagnosztizálni. Ez a lehető legokosabb dolog, amit tehetsz, hogy elmész orvoshoz.
2009. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a dokira szavazok! Az én dokim hétfőnként a Honvéd kórházban rendel 13-19 ig. Dr. Spánik Gábor, nagyon tudom ajánlani, nagyon alapos. Menjél el hozzá MA! Drukkolok!
2009. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy vérvételre. Kérj bármelyik dokitól beutalót.
2009. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!