Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi első napjához képest...

Mensi első napjához képest 15. napon szeretkeztünk a férjemmel védekezés nélkül.2 napja késik. Kicsit fáj a hasam alja, de semmi mást nem érzek. Néha megszédülök, de ez bőven lehet a melegtől, nem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem hőmérőztem sosem - van értelme annak,ha most megmérem? - összehasonlítási alap nélkül úgy gondoltam nem sok, de nem értek annyira ehhez, csak itt olvasom, hogy mindenki a hőjéről mesél... A mensim relative pontos szokott lenni, 29-30napos ciklussal. Szerintetek várjak a teszttel? Nem terveztük a picit, de nem is védekeztünk... úgy gondoltuk,ha nem szeretne még nem jön, de ha most jönne, annak is örülnénk nagyon. Mit gondoltok? Van esély a babára?
2009. aug. 17. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esély, csinálj tesztet.
2009. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a tesztektől tartok, a barátnőm nagyon megjárta velük, sok-sok idő múlva lett csak pozitív. Nem akarom beleélni magam, és utána csalódni.. mennyi késés után hihet az ember a biztos negatívnak? Mert a pozitiv az rendben van... Nem szeretnék nagyon megörülni és naponta tesztelgetni, ha negatív, hogy hátha mégis... félek a csalódástól. Ti nem?
2009. aug. 17. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
És az mennyivel jobb, hogy itt azt írjuk, hogy igen, terhes vagy, vagy pedig éppen azt, hogy ááá, biztos, hogy nem vagy terhes...??? Menj el dokihoz, ha a tutit akarod megtudni!
2009. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem igazad van. Nem tudom, miért váltottam ki belőled ilyen indulatokat, de elnézést kérek érte. Veszek egy tesztet és elmegyek dokihoz is. Valóban nem tudom, mit vártam, mit fogtok mondani. Mindenkinek sok szerencsét!
2009. aug. 17. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie? Egy hetes késésnél már kimutatja a teszt. Én sem hőmérőztem sosem, csak késett, meg rosszul voltam, aztán vettem egy tesztet.
2009. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Felkerekedtem 10 perccel ezelőtt és lementem a szemközti gyógyszertárba. Csináltam egy tesztet. Szerintem negatív lett, azért egy halvány csík kellene a pozitívhoz... 2 napja késik, ma van a 3.
2009. aug. 17. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Reggeli vizeletből lett volna érdemes, mert koraterhességben még nagyon alacsony a hormonszint, és a reggeli pisiben van a legtöményebb koncentrációban. ha továbbra is késik, pár nap múlva tesztelj újra.


Igazad van, hőt mérni most csak akkor lenne érdemes, ha a ciklus elejétől mérted volna, és lenne összehasonlítási alapod.

2009. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam a reggelire... ezért vettem kettőt. Az egyiket a most azonnali kíváncsiságom kielégítésére, egy másikat pedig csinálok 1-2 nap múlva reggeliből, ha mégsem jönne meg addig. Fájdogál a hasam alja, de semmi mást nem érzek. Érdekes érzés, nem vagyok benne biztos, hogy olyan mintha mensi lenne... nem tudom. Az idő megoldja a kérdést, csak ne lenne ennyire állati nehéz várakozni...! :)
2009. aug. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!