Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kap vagy kaphat tüszőrepesz...

Ki kap vagy kaphat tüszőrepesztő injekciót? Én Clostys vagyok, és a 2. hónapban vagyok, ma voltam uh-n,4 érett tüszőm van, nem mondta a doki hogy menjek vissza, vagy ír fel tüszőrepesztőt.

Figyelt kérdés
Vagy nem is kaphatok csak azok a párok, akik több hónapja vagy éves sikertelenül próbálkoznak?
2009. aug. 17. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy a dokid nem akar fölöslegesen hormonokkal terhelni. A 4 érett tüsző szerintem nagyon szép eredmény; lehet, hogy abban bízik, hogy az egyik csak megreped. Ha netalántán nem sikerül (szorítok, hogy ne így legyen), a legközelebbi ciklusnál kérdezz rá, hogy nincs-e rá lehetőség! Szerintem egyébként független a dolog attól, hogy ki mióta próbálkozik, mert én már az első Clostis hónapban kaptam. Sikerült is teherbe esnem, de sajnos elment a baba, de a következő próbálkozásnál szintén kaptam tüszőrepesztőt is és akkor is sikerült. Tehát nálam két ciklusból, mind a két alkalommal használtuk, de nekem alig volt értékelhető tüszőm. Lehet, csak rásegítésnek alkalmazta a dokim, de hála a z égnek bejött és ma már van egy 7,5hós babócám. Ha szükség lesz még egy kúrára, említs meg mindenképp az orvosodnak, hátha akkor elmondja, miért nem vagy felírja és segít!

Sok sikert a mostani tüszőkhöz!

2009. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy és köszi, a leleteim: 78 mm uterus, 12 mm endometrium, J.o-ban: 19,14,13 foll, és B.o-ban: 19 foll

milyenek az esélyeim?

Neked mekkora tüszőid voltak?

2009. aug. 17. 12:51
 3/18 A kérdező kommentje:
Régóta szedted a clostyt?Mióta próbálkoztatok?
2009. aug. 17. 12:53
 4/18 anonim ***** válasza:

5hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, mikor elmentem a dokihoz, hogy nem jön meg és babát szeretnénk. Kiderült a pcos. Rögtön kaptam Duphastont, hogy megjöjjön, majd Clostit és a tüszőrepesztőt és ahogy írtam is, teherbe estem. Sajnos, 7 hetesen elveszítettük a babát. Utána még volt laparoszkópiám, majd rá 3hónapra újabb Duphi.-Closti-Fostimon kúra és ekkor már megmaradt a manó. Elmondhatom, hogy nem volt egyszerű, de sokakhoz képest gyorsan sikerült a babásodásom. Nekem tényleg értékelhetetlen eredményeim voltak a Closti ellenére. Én akkor fel sem fogtam, ha nincs érett tüsző, minek a tüszőrepesztő, de mégis így sikerült.

Szerintem mindenképp próbálkozzatok, hisz veszítenivalótok nincs. Legyél te a központba, mert most sokat segíthet egy (vagy több) jó orgazmus. A orgazmus is segítheti a tüsző megrepedését is. Már csak az élményért is megéri, de ha még a babóca is megfoganna, az lenne az igazi!

Ügyesek legetek!

2009. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
most így néz ki az eredményem a reggeli uh -n: 78 mm-s uterus, 12 mm-es endometrium, jobb oldalon:19,14,13 és bal oldalon 19 mm-es foll, szerinted milyen eséllyel indulok?
2009. aug. 17. 13:41
 6/18 anonim ***** válasza:
A 10mm-nél vastagabb nyálkahártyára már azt mondják, hogy jó alap a beágyazódásra, de azt nem írtad, hányadik ciklusnapon vagy. Elvileg ez még vastagodhat is kicsit, ami még jobb lenne. A 19mm-es tüszők nagyon jók, de a többi is nőhet még. Szerintem minden esélyetek megvan, csak repedjen is meg valamelyik vagy inkább mindegyik. :)
2009. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

13. napon vagyok, kb mikor lehet ovum akkor szerinted?

Mit gondolsz, megfog repedni egyáltalán a 4-ből valamelyik?

2009. aug. 17. 13:52
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány naposak a ciklusaid. 10-16. napok közé szokott általában esni az ovuláció, de ezt biztos te is tudod. A stimuláció viszont kicsit korábbra is hozhatja és ki is tolhatja, tehát, ezért sem egyszerű a kérdésedre válaszolni. A mai napig nem tudom én sem, hogy mikor estem teherbe, mert ahogy írtam az uh-os kép semmit nem mutatott, de utána még volt tüszőrepesztős napom, tehát lehet, hogy addigra érettek meg.

Az, hogy megreped-e, szintén jó kérdés. Mivel tüszőrepesztőd nincs, így tényleg csak a természetre bízhatod magad. Az orgazmus segíthet, ahogy írtam, így most erre különösen figyeljetek oda és próbálkozzatok!!!

2009. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nekem eddig 28 naposak voltak, most a múlt hónapban 32-re kitolta a closty
2009. aug. 17. 14:10
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én is Clostyt szedtem, két pete érett 21-21 mm volt a két petefészekben egy- egy. És most ez a két petécske, már 11 hetesen ficereg a hasamba, mint baba.:) Nem kaptam injekciót. Az endometrium elég kicsi volt a 13. napon 8mm, de csak a 16. napon voltunk együtt és sikert is hozott! :) Sikereket! :)

Nekem ez volt a második clostys hónapom. Én nem kérnék szurit főleg, hogy négy érett pete van, legalább ennyit bízz a természetre! Egy- kettő biztos megreped, de lehet a szuritól akár négy is megrepedne, ami azért túl sor szerintem... Sok sikert!

2009. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!