Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esek teherbe?...

Miért nem esek teherbe? Akinek "nagyobb" baja volt, átjárhatóságira kellett mennire vagy valamilyen gondja volt, annak megjött rendesen, volt alamilyen tünete? Ha nincs tünetem és rendesen megjön, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Október óta nem szedem a gyógyszert, azóta minden hónapban szinte napra pontosan megjön. 28 naposak a ciklusaim, egyszer-egyszer 29. Májusban voltam dokinál, azt mondta minden rendben.
2009. aug. 17. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha október óta nem sikerült még nem feltétlen jelenti azt, hogy bármi gond van. Nekünk is pár hét híján egy év kellett, pedig mind kettőnknek volt már korábban gyereke. A petevezeték elzáródása mellett lehetnek teljesen szabályos ciklusaid.
2009. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézte a doki, hogy van-e peteérésed? Attól még menstruálhatsz rendesen, peteérés meg nincs.
2009. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az időzítés volt rossz. Csinálj ovutesztet.
2009. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A helyedben én megcsináltatnám az átjárhatóságit! Meg a férjednek sem ártana egy ondóvizsgálat! Csak azért mert nekünk igy 4 évünk ment el...jobb tudni, hogy minden oké!

Sok síkert nektek!

2009. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!