Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteéréskor van az a...

Ha peteéréskor van az a hasszurka akkor kell együtt lenni, vagy utána? Vagy, ha a szurka elmúlt és utána, mikor a folyás van?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem "várható" peteérés előtt nyugodtan próbálkozzatok, kétnaponta érdemes, úgy elegendő spermium termelődik. Érdemes telefonra letölteni valamilyen menstruációs programot, nekem is van ilyen, visszafelé kitöltöttem pár hónapot, mikor jött meg, hány napig tartott. Az alapján tud előrejelzést adni, hogy körülbelül mikor lesz peteérésem - igaz, nekem nagyjából rendszeres a menzeszem. Aztán próbálkoztunk, előtte pár nappal, igaz nekünk két egymás utáni napon jött össze. :) De mindegy, mert sikerült, júliusban várjuk a babánkat. :) Sok sikert kívánok nektek is! Egyébként interneten azt is lehet olvasni, hogy peteérés után is lehet próbálkozni még 1-2 nappal.
2012. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Náluk a nyákos folyás napján fogantak a gyerekek, de ez mindenkinél máshogy van szerintem. Ha együtt tudtok lenni kétnaponta, az már jó lehet. Ha nem, akkor majd legközelebb összejön.
2012. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!