Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark-palástfű kúra alatt...

Mara Acoma kérdése:

Cickafark-palástfű kúra alatt szedhető a barátcserje kapszula? Nem zavarják össze együtt használva a mensit? Sikerült így baba valakinek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igy szedtem, ezt a harmat egyutt es abban a honapban sikerult a baba:)

Zafir baratcserje kapszulat szedtem, napi 1et:)

Meg a cickafarkot mikor ittam ovutesztet hasznaltam, amikor pozi volt, utana meg 1-2 napig ittam a cickat, mert segit megrepeszteni a tuszot:) meg persze parommal 2 naponta egyutt voltunk:) aztan ittam a palastfuvet es a pozi tesztnel abbahagytam a baratcserjet. A palastfuvet a 7. hetig ittam, utana a hanyinger miatt nem ment tovabb.

Sok sikert!!!!:))

36 hetes kismama

2012. nov. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Ja es elotte fel evig probalkoztunk:)
2012. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor van reményem! Másfél éve próbálkozunk, kétszer volt + tesztem, de megjött utána. A ciklusom okés, 29-30 napos, de peteérés ritkán van, ezért gondoltam, hogy kicsit felturbózom magam gyógynövény kúrával. Az nem baj, ha az Elevitet is szedem?
2012. nov. 27. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem:) az elevit csak vitamin, a raktaraidat feltoltod vele.

Szurkolok!!!

2012. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is sikerült az 1 hónapban. Kitartás. Az előző mire is válaszolt??
2012. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy szedhetek e ezek mellet Elevitet :)
2012. dec. 4. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező! ez akkor azt jelenti, hogy kétszer volt spontán vetélésed? nem vizsgáltattad ki magad? vagy nem tanácsolta az orvos? én is hasonlóan jártam első alkalommal, most én is megpróbálom a gyógynövényeket. de a dokival ezzel kapcsolatban nem konzultáltam. viszont nem is tanácsolta, hogy kéne! nálad hogy volt?
2012. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ha esetleg még valaki siker sztorit szeretne olvasni, leírom az enyémet.:) Novemberben volt egy spontán vetélésem (első próbálkozás), 41 napra rá jött meg a mensesem, késői (26.napos) ovuval. Na akkor döntöttem úgy hogy mindent, amit csak lehet kipróbálok, hogy megerősítsem a méhem, és rendezzem a ciklusom. Elkezdtem inni a teákat, és szedni a barátcserjét. Következő ciklusban 15. napon volt ovulációm, és a 28. napon teszteltem egy pozitívat:):) Én csak ajánlani tudom. Azóta minden rendben van, továbbra is iszom a palástfüvet. Mindenki próbálja ki, megéri :)
2013. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!