Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódást lehet észlelni?...

A beágyazódást lehet észlelni? Több lennt!

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja próbálkozunk párommal.Eddig nem jött össze.Most 10-én volt ovulációm,előtte két nappal megkezdtük az együttlétet,és az ovu.után még 3 napig együtt voltunk.Már tegnap görcsölgetett a hasam,és ma is egy picit.28-ára nem várom.A mellem is nagyon feszül.Írjatok.
2009. aug. 17. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehet:) reméljük baba van a dologban! Sokan nem érzik, én megéreztem a beágyazódást!

Kb 1/4 napig fehér folyásom volt, ami ahogy jött úgy elmúlt, és pont úgy fájt a petefészkem, mint amikor megakar jönni, ez az érzés egy idő után átment szurkálásba. Ez volt a megtemékenyítés után 9 nappal nálam! Elmondtam a dokinal is, szerine egyértelmű, hogy azt éreztem :) (Ált 7-10 nap a beágyazódás ) Persze, azért naivság lenne, nem kihagyni a sorból, azt, hogy csak a mesid készülődik -mert tényleg annyira egyformák a tünetek - Nagyon drukkolok Neked, hogy Baba legyen a dologban!

2009. aug. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én többször is éreztem a beágyazódást. Húzott a méhem, vérfoltot találtam a bugyimon. Mindannyiszor megjött. :-(


Amikor meg teherbe estem, akkor nem éreztem semmit, csak egyetlen sepp vér volt, talán az lehetett az. De semmi hasszurka, semmi.

2009. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.A menzim előtt egy két nappal kezd nekem a tünetem jelentkezni,hogy meg fog jönni.Most még nem lenne korai?
2009. aug. 18. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia én is 28.-ra nem várom. Örülök hogy van más is, legalább megoszthatjuk tapasztalatainkat. Nekem ma volt nagyobb mennyiségű fehér folyásom vizeléskor. Lehet hogy ez is a beágyazódás jele? Neked hány naposak a ciklusaid?
2009. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Általában 28 és harminc nap közöttiek.És nem tudom mi ez,megmértem a hőm 37,1 és egész nap pisilni járok.Jóval többet iszok,mint máskor.
2009. aug. 18. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nagyon drukkolok neked! Ha a nemvárt napján is magas lesz, az már nagyon jó:) Én amikor megmértem 37,2 volt, tudtam, hogy baba van a dologban, mert legutljára akkor voltam 37 fölött amikor beteg voltam:) Minden jót!
2009. aug. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17:40 es vagyok én is sokkal többet járok pisilni. Pedig ilyenkor nagy melegben nem szoktam szinte egész nap menni pisilni. Már egyszer voltam terhes csak sajnos akkor elment. Akkor is ezzel a sokat pisiléssal kezdődött. Remélem most megint baba miatt van ez.
2009. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen hogy írtatok,remélem is hogy baba.Azért még írjatok nyugdtan.
2009. aug. 19. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!