Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltatok hasonlót?...

Tapasztaltatok hasonlót? Szerintetek mikor lehetett peteérésem?

Figyelt kérdés

12-én (szerdán) voltunk együtt, az volt a ciklusom 12. napja. Akkor erős tojásos folyásom volt, és szurkált a bal petefészkem. A hőm 36.3 volt. Sajnos többet nem tudtunk együtt lenni. Viszont szombaton elkezdett szúrni a jobb petefészkem, a hőm 36.5 volt, és szúrkált még hétfőn is, amikor már 36.7 volt a hőm. Ami fura, hogy azóta is szúrkál a petefészkem, illetve mostmár középen is, a méhemnél. Számomra ez a fura. Eddig szúrt 1-2 napig, az egyik petefészkem és ennyi volt. Ráadásul szombaton már nyákom sem volt. A babáttervezők otthona.net-en azt olvastam, ha eltűnik a nyák, túl vagyunk az ovuláción. Akkor nekem mikor lehetett pé-m, 12-e körül, vagy 16-a körül?

Remélem nem túl zavaros, amit írtam. Tudom, ti sem tudtok csodát tenni, csak kiváncsi vagyok, ti hogy vagytok pé körül. Már veszítettem el egy nagy babát, ne vessetek meg érte, hogy vágyom gyerekre... ha nem leszek babás, már azt is elfogadom, egyszer csak eljön az én időm is.


2009. aug. 18. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szuombaton tűnt el a tojcsis nyák, és szombaton indult meg a hőd felfelé. Gyanús, hogy szombaton ovuláltál.


Előtte 3 nappal voltatok együtt. Nem lehetetlen, hogy teherbe ess ettől, hiszen a hímivarsejtek akár egy hétig is életben maradhatnak a petevezetékedben, de 2-3 nap az átlag.


Ha mégsem, akkor legközelebb érdemes a méhnyakat is nézni. Ovu előtt magasan van és puha. Ovu után viszont azonnal bekeményedik, innen lehet tudni, hogy túl vagy rajta.

2009. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:)Azt elfelejtettem írni, hogy a hő napról napra hogy alakult:

szerda:36,5

csüt:36,4

p: 36,2

szom: 36,4

vas:36,5

hét: 36.7

kedd: 36,7


A méhszájat azért nem tudom, mert mióta meg kellett szülnöm a kisbabánkat, sokkal nyitottabbnak érzem pé után is, mint régen volt, és így nem igazán érzékelhető a különbség. :) Köszönöm a választ.

2009. aug. 18. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, szombat.


Nem is a nyitottságot mondtam, az megtévesztő lehet, hanem a keménységet. Én még nem szültem, de egyértelműen puha a méhszájam ovu előtt, és kemény rögtön utána.

2009. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van rosszul írtam. De a keménység is nem egyértelmű nálam, de szombaton néztem, és akkor már keményebb volt, mint előtte. :)
2009. aug. 18. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!