Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradhatott a peteérésem?

Elmaradhatott a peteérésem?

Figyelt kérdés
Eddig minden hónapban középidőben volt tojásfehérjés folyásom.Ebben a hónapban nem.Csak annyi volt,hogy a 14. napomon mensi szerűen görcsölt a hasam.Pé- után mindig fájnak a melleim mensiig,most nem.A hasfájás lehetett azért mert nem tudott megrepedni a tüszőm?A 18. napomtó megint mensi szerűen fáj a hasam,ma tartok a 21. napomon.27-28 naposak a ciklusaim.

2012. nov. 29. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Senkinek nem volt még így?
2012. nov. 29. 18:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok neked válaszolni mert még hasonló tapasztalatom nem volt. Viszont nem borulhatott frel a hormon háztartásod? Amikor nekem nagy eséllyel felborult mert a lányom nem szopizott akkor nem volt pete érésem de nem is volt hasszurka. Viszont nem kötelező az, hogy legyen. Lehet volt csak nem volt folyásod. Ha tettetek az ügy érdekében akkor pár nap múlva ki fog derülni szorítok magunknak én a napokban nem várom 1je és negyedike között. :D Ma még semmi remélem nem is fog megjönni. :)
2012. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)Drukkolok én is magunknak!!!!!!!Remélem mindkettőnknek pozitív tesztet hoz a mikulás nem piroskát:)
2012. dec. 1. 08:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy tényleg nem volt peteérésem?Mert ma még nem jött meg a tesztem negatív,de semmi mensi tünetem nincs.
2012. dec. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!