Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Koraterhességi tünetek közt...

Koraterhességi tünetek közt vol valakinek erős szomjuság?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az erős szomjuság érzés inkább a cukorbetegségre jellemző.
2009. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem nem jött meg a mensim és hőemelkedésem is van.
2009. aug. 18. 13:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Hőemelkedés miatt is lehetsz szomjas. De hogy a hőemelkedés mitől van, azt nem tudom. Tesztelj! Inkább az a gyanújel, ha nem jött meg.
2009. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A hőemelkedés már inkább utalhat terhességre, bár elvileg az sem lehet több 37,2-37,3-nál. Ha ettől több, inkább valami betegséget kaphattál el.
2009. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért nem tudni, mitől van, mrt a menzi előtt is lehet. Nekem ez már a 2. nap, és még mindig 37,2.
2009. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem több max 37,1
2009. aug. 18. 13:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt tünetem szomjúság, utána viszont nekiálltam hányni, de szinte egyfolytában, 3 hónapon keresztül.A szomjúság nem volt annyira vészes, de többet ittam, mint szoktam. Legegyszerűbb a teszt, szerintem is. Betegség miatt is lehetsz szomjasabb.
2009. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon örülök ennek a kérdésnek, én is ezen gondolkodtam ma reggel. 4 hetes vagyok még, de annyit iszom, hogy magam is elcsodálkozom, bár én azt gondoltam azért, mert nagyon meleg van... nekem legalábbis nagyon melegem van itthon. Örülök, hogy más is így van ezzel és elgondolkodott rajta, vajon a terhesség miatt kívánjuk-e jobban :) Remélem neked sincs semmi baj, csak mi ezt 'kívánjuk' :)))
2009. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szomjas voltam a nemvárt mensi előtti napokban, ittam is a vizet rendesen. Most a 6. hónapban járok :)
2009. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az erős szomjúság nem terhességi tünet, menzi előtt is természetes, mivel a szervezet folyadékot raktároz a vérképzés miatt. Nameg ebben a nagy melegben is normális.

Ettől függetlenül lehet baba, főleg ha késik és a hő is magas.

Csinálj egy tesztet és kiderül.

Drukk hogy baba legyen.

2009. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!