Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sztk rendelésen is megcsináljá...

Mara Acoma kérdése:

Sztk rendelésen is megcsinálják a meddőségi kivizsgálást?

Figyelt kérdés

Jártam egy dokihoz, jó drága... 3-5ezer forintot hagytam ott minden alkalomkor, de semmit nem tett eddig. Csinált rákszűrést, hormonszintet nézett, meg kiadta, hogy naptárazzak min. 3 hónapig, hogy van e peteérés rendesen.


A vérvételi eredményen magas volt a magas prolaktin szintem, de észre sem vette. Egy weborvos írta meg Nekem, miután kiértékelte az eredményem és közölte, hogy kizárt a peteérés.

A hőgörbém szerint sincs, az ébredési hőm mindig 35,8-35,9.

Ezzel sem tudott mit kezdeni, szerinte most a páromnak kéne spermavizsgálatra menni, nekem pedig átjárhatóságit akar csinálni.

Arra gondoltam, hogy inkább elmegyek sima sztk rendelésre, de nem tudom ott hogyan állnak ezekhez a dolgokhoz.

Lassan 2 éve nem jön a baba.


2012. nov. 30. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!! szerintem keress egy másik orvost! mert kezelni kellene a problémádat!! én is sztk-ba járok de végre (legalább is úgy érzem )találtam egy normális dokit!! nagyon alacsony a ébredési hőd!! de valszeg betudható a prolaktin miatt! bár én ehhez nem nagyon értek de így tuti nem leszel terhes!! az meg ,hogy 3 hónapig hőmérőz tök felesleges mert már tudod mi a problémád!!
2012. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék sztk-ba és kérnék beutalót az endrokrinológiára, ott jobban értenek a hormonokhoz mint egy sima nőgyógyász. ÉN most vérzészavarral küzdök, elkezdett folyni a mellemből a tej (vszínű szintén magas a prolaktinem) meg ilyenek és rögtönk kértem beutalót az endrokrinre. Mondjuk mázlim volt, mert 2 hónapos várakozási idő van, de másnap mehettem, mert valaki lemondta az időpontját, így pár nappal később már mentem vérvételre. Ez két hete volt, most várom a véreredményt! Szerintem ne kísérletezz nődokikkal, kérj beutalót és menj az endrokrinológiára!
2012. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Picsusz ***** válasza:
Én most járok az sztk-ba meddőségi ambulancián,teljesen ingyenes.Most küldtek el egy pár vizsgálatra.Azért ha ingyen van,akkor csak oda megyek,persze ha segítenek is.
2012. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!