Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban nehezebb 30 fölött...

Valóban nehezebb 30 fölött teherbe esni?

Figyelt kérdés
Most tervezzük a második babát, és elég nehezen akar összejönni (már 4. hónapja semmi). Azt mondta az egyik ismerősöm, hogy 30 éves kor fölött nehezebb teherbe esni. Én ezt még nem hallottam. Valóban így lenne? A kislányommal 27 éves voltam, és elsőre összejött. Ennyit jelent pár év? Én 32 éves vagyok, a férjem 35.
2012. nov. 30. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem mindig van így. Én 29 évesen lettem terhes azonnal az elsővel,de elment. Aztán rá fél évre lettem terhes a másodikkal, 30 voltam mire megszületett. Na ezután még három terhességem volt, ebből két gyerek született, most vagyok 35 éves. Azonnal megfogantak a babák, bár mégegy elment. Csak rám kellett néznie a férjemnek és máris úgy maradtam.-))

NA szóval csak azért írtam le mindezt,hogy tudd, könnyen is teherbe lehet esni 30 év fölött. 4 hónap még nem a világ vége,persze aki babát szeretne annak igen, félre ne érts,kérlek!! Kitartás neked, remélem hamarosan babás leszel!!

2012. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 évesen szültem nemrég.Az első együttlét után terhes lettem.
2012. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen a 2 hónapban lettem terhes. Párom 37 éves volt. Nem feltétlenül igaz.
2012. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. A statisztikák szerint nehezebb, nyilván van akinek nem, de a nagy átlagnak igen.
2012. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen a százalékos esély csökken,de ez nem mindenkire igaz ,persze vannak 30 fölött is nagyon termékeny nők. Viszont én 34 évesen megtudtam ,hogy korai petefészek kimerülésre utaló a hormoneredményem...:( Előtte egy évvel,még normális volt a hormonszintem. Sajnos ez is nehezíti a dolgot nálunk,és nem is jött még össze a baba. A 4 hónap nem olyan sok,biztosan hamarosan jön a következő baba is,ne izgulj. Sok sikert kívánok!
2012. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38 éves elmúltam, amikor állapotos lettem a legkisebb gyerekkel úgy, hogy még szoptattam a 3 hónapos nővérét. Rá viszont 2 évet vártunk. A 2 nagyfiam huszonévesen "pikkpakkra" összejött,ahogy kigondoltuk, hogy szeretnénk őket. Statisztikailag valóban csökken az esély, hiszen az ideális biológiai idő 20-30 év között van. De ettől még lehetnek eltérések, és nem biztos, hogy negatív irányban.
2012. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mara Acoma ***** válasza:
32 éves vagyok, lassan 2 éve próbálkozunk. 3. gyerek lenne, a másik kettő már nagy, 12-16évesek.
2012. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálkozunk tovább. :)
2012. dec. 2. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!