Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis segitségre lenne...

Egy kis segitségre lenne szükségem?! Pár napja (4napja) lefeküdtünk a barátommal és hát én most nagxon rosszul érzem magam, mióta megvolt az aktus. Gumi sem szakadt ki se semmi, de mégis félek kicsit. Mitől lehet alhasi fájdalmaim és hányingerem?

Figyelt kérdés

#hányinger #alhasi fájdalmak.
2012. dec. 1. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ha teherbe is estél valószínűleg ennyi idő alatt nem lehetnek terhes tüneteid. Menzesz napja+ 1-2 hét után kezdődik a hányinger. Lehet h összeszedtél vmi gyomorrontást, fertőzést vagy pszichés. Menzesz napjáig ne izgulj, ha nem jön meg, utána tesztelj.
2012. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy beképzeled, vagy elkaptál valamit, de ez biztos hogy nem terhességtől van! Ha az is vagy, még be sem ágyazódott, nem lehetnének még tüneteid, de nem vagy az, a gumi nem szakadt ki...
2012. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! kicsit nyugodtabb lettem.:)
2012. dec. 1. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
4 nap alatt nincsenek terhességi tünetek, viszont védekezzetek máskor!
2012. dec. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!