Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Ez a görbe normálisnak...

Fontos! Ez a görbe normálisnak számit? 31-33 naposak a ciklusaim, nem értem ezt a hőemelkedést a 10. napon. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 2. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanabban az időpontban mérted, nem keltél fel stb? Digitálissal vagy simával méred?
2012. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanabban az időben,digitálissal,nyelv alatt. Jelenthet valamit ez a hirtelen emelkedés?
2012. dec. 2. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én görbémen is volt egy emelkedés a 8.napon,aztán szépen vissza is esett,tehát nem ovu volt.Szerintem nálad is ez lesz.Ha viszont fent marad a hő,akkor megtörtént az ovuláció
2012. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A digitálisnál cserélni kell gyakran az elemet. Az bekavarhat.
2012. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddig normális. Lehet, hogy most 9. napon volt az ovud. Tudod, ezért van az, hogy a naptármódszer nem túl megbízható a védekezésre. Mert néha bizony előrébb jöhet, eltolódhat.

De ha visszamegy, akkor sincs semmi.

2012. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!