Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív jósteszt lenne?

Pozitív jósteszt lenne?

Figyelt kérdés
Csináltam egy ovu tesztet mert ma szeretném elkezdeni a jóstesztelést. Az első teszten azonban a két csík szinte egyformán erős lett pár másodpercen belül. Tudom hogy ehez több nap kell, de ez már akkor ad némi reményt? Ma vagyok peteérés uzán 7. napon.
2012. dec. 3. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

az LH tesztet igen szokták jósteszként is használni

ha meg pozitív talán van remény

vagy esetleg ha ennyire erős a csík akkor korábban foganhatott a baba jóval..

2012. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reményt adhat persze, de én korainak tartom. 7. dpo-n még épp csak megkezdődhetett a beágyazódás, fura, hogy máris ilyen erős 2. csík lett, még ha LH teszt is.

Én személy szerint nem tartom sokra a jóstesztelést, annyira megbízhatatlan. Pénzt, energiát rápazarol az ember, és úgyanúgy kétségek között marad, mert nem lehet tudni, hogy tényleg igaz-e amit mutat. Inkább vrj pár napot, és hcg-vel tesztelj, ha az pozitívat mutat, legalább biztos lehetsz benne.

2012. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pár hónappal ezelőtt vesztettem el egy babát a 9. héten. Arra is gondoltam tán amiatt magasabb az LH szintem ilyen hamar. Elvileg a szerveztet ilyenkor "emlékszik" mit kell tennie... Vagy ez butaság lenne?
2012. dec. 3. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze hozzá. Meg amúgy is a jósteszt esetében nem az LH, hanem a HCG szintre reagál.
2012. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!