Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van abban az esetben ha...

Mi van abban az esetben ha tegnap erős pozitívat teszteltünk LH teszten, sajnos a párom fáradtsága miatt nem sikerült az ágyban együtt lenni:- (de hétfőn együtt voltunk, sikerül így esetleg teherbe esnem? Próbálkozzunk?

Figyelt kérdés
Segítsetek, mit tegyek?Nagyon el vagyok keseredve, mert most sikerült előszőr a peteérés és az ovulációm, mert eddig nem volt, most van 4 db szép tüszőm is, amiből már hétfőn 2 db 19 mm-es volt.Valószínűleg ma fogok vagy már ovuláltam is.Ugye nem késtünk le semmiről????
2009. aug. 19. 07:40
 1/8 A kérdező kommentje:
A hőm viszont kedden felment 2 tizedet, így volt 36.8, ma meg még 1 tizedet, 36.9-re, ez mitől lehet ha még most fogok ovulálni??mondjuk a hétfői tesztelésnél is pozitív volt de ennyire nem volt erős a csík
2009. aug. 19. 07:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az ovuteszt pozitív lesz, akkor rá 24-36 órára reped meg a tüsző, így nem késtetek le semmit! Ma is és holnap is legyetek együtt, akkor valószínű összejön a baba! Viszont ha hétfőn is már pozitív volt, és a hőd azóta sem esett le, akkor már volt ovu és akkor jó a hétfői együttlét. De hőből is csak utólag lehet megmondani hogy mikor volt pé. Elvileg az utolsó alacsony hőmérsékletű napon.

Drukkolok!

2009. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn volt 36.6 a hőm, aznap reggel voltam uh-n, ahol a doki azt mondta 4 szép tüszőt lát, másnap a hőm már 2 tizedet emelkedett, és ma megint 1 tizedet, tehát 36.9 a hőm, csak akkor nem értem az lh tesztet, ha hétfőn picit halványabb volt, és tegnap erősebb, akkor mikor lehet ovum?
2009. aug. 19. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ne keseredj el! A hétfői együttlétből is megfoganhatsz szerdán.


Tudod, nekem hogy volt? Előtte levő hónaponban mindig pontosan időzítettünk, és sehol semmi. Most meg ovukor nem tudtunk együtt lenni, csak előtte két nappal, és megfogantam. :-)


Ha tegnap volt erős pozitív, akkormég a mai nap is esélyes. Minél korábban legyetek együtt, ne hagyjátok késő éjszakára! A petesejt nagyon gyorsan öregszik, ha ma hajnalban pvuláltál, és nem fogant meg a két nappal ezelőtti hímivarsejtekből, akkor lehet, hogy ma éjjelre már szétesik.

2009. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy és köszönöm, remélem sikerül!
2009. aug. 19. 10:39
 6/8 A kérdező kommentje:
a hőm alapján szerinted nem volt hamarabb pém?
2009. aug. 19. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
A hőd szerint már volt, mert elindult felfelé, az LH teszt szerint meg elvileg ma van PÉ. Ilyenkor melyiknek lehet hinni? Bocsi kérdező hogy én is belekérdezek, de ez engem is nagyon érdekelne!
2009. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó kérdés!
2009. aug. 19. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!