Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van új a nap alatt? Van. Új...

Van új a nap alatt? Van. Új csodatörténetről hallottam.

Figyelt kérdés

Tegnap jógán hallottam. Volt ott egy lány...nő, 43 éves, nekem öregítve nézett ki 30-nak. Másfél éves kisfiú anyukája, ez az első gyerek.

8 évig nem esett teherbe. Elmondta a tortúráját, nem részletezem, mindenen keresztülment. Azt mondta 39 éves korára roncs lett. Idegileg, testileg. Plusz 20 kilóval a hormonoktól és plusz 10 évvel az arcán a sikertelenségből adódó fáradságtól úgy döntött, hogy feladja. Viszont ha már magának/maguknak él, akkor nézzen ki jól és legyen energikus. Azt mondta minden nap reggel megcsinál 5 tibeti jógagyakorlatot (\'a fiatalság forrásá\'-nak hívják). Ahogy elkezdte, 3 hónap múlva terhes lett pedig előtte 2 orvos is közölte gyászosan, hogy erre még lombikkal sem lesz esélye.

Elképesztő. És tényleg fiatalít. Kérdeztem, hogy genetikusan szerencsés-e ennyire, de mondta, hogy nem hinné, ő minden jót ezeknek a gyakorlatoknak tulajdonít.

Mindenesetre megveszem a DVD-t.:)

Leírtam nektek, kicsit hosszan..bocs...de magamról tudom, hogy nekem tök jó a reménytelenség után bekövetkezett csodákról hallani. (és remélem ő sem bánja, hogy leírtam a történetét.)


2009. aug. 19. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy leírtad!

Én is utánanézek ennek a DVD-nek. :)

2009. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a többi leendő anyuka nevében is, hogy ezt leírtad! Sokaknak hozhatsz új reményt vele.


Nekem egyik ismerősöm járt hasonlóan: 5 év sikertelen próbálkozás után kezdett bele az Aviva tornába, és fél éven belül teherbe esett. A különbség annyi, hogy inszem és lombik nekik még nem volt.

2009. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Újabb csoda!

A saját történetem:

19 éves koromban közölte a nőgyógyász, hogy nem lehet babám. Utána több orvosnál is voltam, és persze végigjártam a tortúrát.

30 évesen feladtam. Belenyudogtam, és úgy döntöttünk a férjemmel, hogy gyerekmentes életre rendezkedünk be. Így is lett. Vettünk egy nagy családi házat, ami úgy néz ki, mint egy múzeum, de nekünk tetszik. Imádok kertészkedni, a nagy kertben van rá bőven lehetőségem.

Sajnos a kezelések megviseltek, 158 cm magassághoz 80 kg lettem. :( Rászoktam a cigire (szinte ez lett az egyedüli örömforrásom).

Majd kb. 4 hónapja eldöntöttem, hogy leszokok a cigiről, és elmentem egy mágneses cigileszoktató tréningre.

Le is szoktam a bagóról, de történt valami más is.

A terápia ugyanis arról szólt, hogy a szervezet véráramából kiüríti a felhalmozódott méreganyagokat (a nikotint is).

Éltük tovább az életünket. Szex is volt, mint máskor.

A kolléganőim, az anyám és a sógornőm azomban egyre csak azt hajtogatták, hogy biztos terhes vagyok, mert megváltozott az arcom, és kissé ingerlékenyebb lettem.

Persze, elment a fülem mellett, hiszen tudtam, hogy lehetetlen. Miért éljem bele magam.

Aztán elkedtem émelyegni. Gondoltam: gyomorrontás.

Aztán nem jött meg. Késett. Még ez sem a világ vége, gondoltam. Hiszen sokszor volt már így.

Aztán a férjem azt mondta, hogy szépülök, és hogy szerinte is kopogtat a gólya.

Nem hagytak békén a családban, ezért vettem egy tesztet, amin rögtön kijött a két csík. :)))

Először bepánikoltam, hogy biztos tévedés, és 2 nap múlva volt időpont a nőgyógyászhoz.

Vittem neki a tesztet!

Megvizsgált, UH-n is, és már volt szívhang!

Most vagyunk 10 hetesek! Én meg 31 éves!


Én csak buzdítani tudok mindenkit, hogy hagyjon szünetet. Ha mégis le akar születni az a baba hozzátok, higgyétek el, előbb-utóbb a ti kéményetekre is leszáll a gólya.

2009. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik válaszolónak nagyon gratulálok!
2009. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok én is! :)

Tényleg lélekemelők ezek a történetek mert én még mindig csak várok.

De ezek szerint a méregtelenítés is kedvezően hathat. Mert a jóga is úgy működik. Volt olyan aki vízkúra után lett terhes. Napi 3-4 liter vízet ivott.


off: Hány évig bagóztál? Csak mert 20 éve cigiző ismerőst szeretnék leszoktatni. Illetve segíteni neki. Mondom majd neki..remélem használ.

2009. aug. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!