Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor hirtelen leesik a hő,...

Amikor hirtelen leesik a hő, vagy amikor elkezd felfelé emelkedni, akkor kell "belehúzni" a babadologba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még kb 10 napig fent kell maradnia, de ezt nem tudom, amit kérdeztem. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 19. 08:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Azelőtti nap voltunk együtt, mikor hirtelen leesett, és akkor amikor 2. nap emelkedett felfelé.

Tehát:

15.-én 36,5 X

16.-án 36,1

17.-én 36,3

18.-án 36,3 X

19.-én 36.4

Az X az együttléteket jelöli :-)

Bocsi a hosszú bevezetőért!

2009. aug. 19. 08:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt figyeld mikor esik le, azt nem mindenki tapasztalja. Az a lényeg mikor emelkedik. Neked még nem volt ha jól látom, de jobb lenne ha pl a ciklus.hu-n vezetnéd. A görbe hátránya hogy utólag derül ki mikor volt tüszőrepedés, előre nem lehet tudni, csak sejteni a ciklushosszból vagy ovuteszt segítségével.

A tüsző általában hajnalban reped meg.

Legyetek együtt minél többet és akkor nem késtek le semmit. Azt ajánlják hogy 2naponta legyetek együtt.

Hajrá:)

2009. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát, sajnos a kétnaponti nem mindig jön össze, azért is kérdeztem, mert lemaradni meg nem szeretnék semmiről. :-) De azért rajta vagyunk a "témán" :-))
2009. aug. 19. 08:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már emelkedik, akkor már megtörtént a PÉ.

Tudom javasolni az LH tesztet, az előre jelzi, hogy mikor lesz. ( Vaterán lehet kapni a legolcsóbban, gyógyszertárban 3-4 ezer ft 5 db! )

2009. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebből még nem derül ki, hogy volt-e, még túl kevés az adat hozzá.


A ciklus.hu-n vezesd, látható görbe formájában, úgy sokkal könnyebb értékelni!


Előző válaszolók jól mondták: a hőleesés egy előjel, de nem mindenkinél van. Nálam sincs. Amikor azonban elindult felfelé a hő, akkor már megtörtént a tüszőrepedés, azon a napon még nem késő, de ezt a napot a hőgörbéből gyakran csak napokkal később lehet beazonosítani. Ha előre szeretnéd tudni, mik az esélyes napok, akkor rendelj a vateráról ovutesztet.


használata: [link]

2009. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy irtatok nekem, meg fogom próbálni az ovutesztet, sok jót hallottam már róla!
2009. aug. 19. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!