Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton volt a ciklusom...

Szombaton volt a ciklusom 15-ik napja, akkor voltam együtt a férjemmel. Ma reggelre kis barna foltot vettem észre a bugyimon. Ez mitől lehet? Esetleg peteérési rendellenesség? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget, a válaszokat. :)
2009. aug. 19. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt hívják köztes vérzésnek, peteéréskor van.
2009. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! ha szombaton voltunk együtt, akkor nem késtünk le róla? Külföldön dolgozik, vasárnap már visszament , ezért nem tudtunk már utána együtt lenni. :(
2009. aug. 19. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Hőgörbe nélkül nem tudjuk megmondani, mikor ovulálsz vagy ovuláltál, sajnos.


Annyit mondhatok, hogy a híivarsejtek egész sokáig életben maradnak benned, átlagosan 2-3 napig, tehát ha kicsit később van ovulációd, akkor is teherbe eshetszt tőlük. Velem is ez történt: szeretkezés után két nappal fogantam meg.

2009. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vezetek hőgörbét, mert mindig más időpontban ébredek és igy nem sok értelme lenne. Mondjuk hétfő hajnalban a bal petefészkem nagyon begörcsölt, ami eltartott pár másodpercig. De akkor viszont miért most lenne közti vérzés az ovuláció miatt. Vagy az lehet 2 nappal ovu után is? 3 hónapja szedtem clostit, két ciklust csináltam végig aztán visszamaradt egy meg nem repedt tüsző, ezért a doki nem engedte tovább szedni, azt mondta, hogy várjunk és utána újra kezdhetem. Lehet, hogy attól volt? Bár azóta már 2x menstruáltam. Teljesen tanácstalan vagyok. :(
2009. aug. 19. 10:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez ad egy kis reményt, hogy neked is 2 nappal elöbbi aktusból sikerült! :)
2009. aug. 19. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában hány naposak a ciklusaid? Lányok! Beágyazódástól nem lehet neki?
2009. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A beagyazodas csak kesobb lenne egy jo par nappal,hacsak nem korabbi aktusbol termekenyult meg.
2009. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mióta szedtem a clostit 30 napra állt be. Napra pontosan. Az utolsó mensim aug.1-én volt. Elöbbi aktus nem lehetséges, mert nem volt itthon a férjem. :( Tehát az teljességgel kizárt. Most is van pár pötty maszatolás. Ilyen még soha nem volt. 2 hete múlt el a mensim, tehát meg nem jöhet, jövő hétvégén nem kellene megjönnie, ennyivel elöbb nem barnázhatok. Beágyazódás nem hiszem, hogy lenne 4 nappal az aktus után. :( Esetleg a ciszta? Vagy már nem tudom mire gondoljak. nem merek reménykedni még véletlenül sem a babában, mert 2éve probálkoznuk, 1 éve volt egy vetélésem, azóta nem akar összejönni. :(

De nem adom fel!!!! :)))

2009. aug. 19. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!