Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit késett nektek a mensitek?

Mennyit késett nektek a mensitek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 13. napja késik. De hallottam már olyanról is hogy 3 hónapot késett...
2009. aug. 19. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt már h késett pár hetet. de csináltatok már tesztet? az a biztos
2009. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még nem csináltunk.
2009. aug. 19. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mivel 13 napja késik a menstruációja, mindenképpen végezzetek el egy terhességi tesztet! 99%-os pontosságot ad. Az írásodból úgy veszem ki, hogy még fiatalabbak vagytok, így nem jönne jól a nem kívánt terhesség. Olyan is előfordulhat, hogy kimarad egy teljes vérzése. Nekem is előfordult, igaz hetedikes voltam.


A menstruáció késésekor elsősorban terhességre kell gyanakodni ( ha történt aktus ). Másrészt rengeteg dolog befolyásolja. Pl.: hormonváltozás, stb.


A lényeg, hogy ha nem védekeztetek, teszteljetek. Ha negatív, a barátnőd menjen el nőgyógyászhoz, hogy kiderítsék miért nem jön meg neki. Ebben az esetben gyógyszert fog kapni, ami meghozza a menstruációját. Ha pozitív, pár hét múlva irány a nőgyógyász, hogy megbeszélhessétek a továbbiakat.


Minden jót!

2009. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2009. aug. 19. 09:33
 5/5 anonim válasza:

velem olyan történt,hogy abbahagytam 2 éve februárban a fogamzásgátlót és októberig nem is volt semmi gond...azután 55napra jött meg a havim...teszteltem egyet és az negatív volt...megnyugodtam,hogy csak késik és a gyógyszer abbahagyása miatt van ez az egész

teszteljen

2009. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!