Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem, hogy ez nem okoz gondot?

Remélem, hogy ez nem okoz gondot?

Figyelt kérdés
Reggelente néha gyorsan múló hányinger, szédülés. Vérvételt csináltattam hétfön. A májat csillagozták meg. Azt mondja a doki a 7 évig szedett tabletta (fogamzásgátló ) az oka és, hogy majd jobb lessz. 3 hónapja abbahagytam. Ti voltatok már igy. Mikor tesztelhetek elősször vasárnap reggel? Persze, ha nem jön meg. Remélem nem!!!
2009. aug. 19. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogigátló mellett félévente kellett volna májfunkciót nézni vérvétellel. A nőgyógyászod elég felelős ember lehet, ha ezt 7 éven keresztül elmulasztotta. :-(
2009. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hú hát én is kb 7 éve szedek fogamzásgátlót, de még sohasem küldtek el vérvételre, bár nem magándokihoz járok, hanem a klinikára fogamzásgátló ambulanciára.
2009. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen én kértem tavaly is küldjön el azt mondta nem kell. 7 éve nem voltam én sem.
2009. aug. 19. 11:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mikor tesztelhetek szerintetek?
2009. aug. 19. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:

A kimartadó vérzés napján tesztelj.


Nekem normális volt a nőgyógyászom, és úgy látszik, ez a kivétel. Félévente kötelességtudóan elküldött májfunkcióra. Nincs is semmi bajom, de ha lett volna, azt is időben észrevették volna.

2009. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. aug. 19. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!