Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.10 napja fájdogál a bal...

Kb.10 napja fájdogál a bal petefészkem és nyillal a méhem, ittam a cickafark teát peteérésig, utána palástfű, (babát szeretnénk, már 5 hónapja próbálkozunk), fehérfolyásom is lett pár napja. Még 3 nap a nemvártig. Ebben a hónapban sincs remény?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Nekem is 3 nap a nemvártig. Nálam reggeli szédülés kis émelygés más semmi . Mi 3 hónapja próbáljuk. Szerintem még esélyed van sőt. Drukkolok neked is meg magamnak is majd írd meg mi lett.
2009. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így voltam én is, már egy hete, de ma reggel leesett a hőmérsékletem és már maszatolok is.Annyira el vagyok keseredve!
2009. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nincs remény? Amíg meg nem jön, mindig van remény. Néha még akkor is, ha megjön. Folyásból nem lehet terhességre vagy annak hiányára következtetni. A nagy átlag szerint nekem a nemvárt előtt száraznak kellett volna lennem, aztán meg testápolós folyásnak, ezzel szemben tojcsis folyásom van... pozitív teszt mellett. Szóval nem vagyunk egyformák.
2009. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szorítok hogy baba legyen.Mi is 4hónapja próbálkozunk,de sajna még nem jött össze.

Ezek a teák mire jók?Segítenek valamiben?mert akkor lehet én is kiprobálom

2009. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A cickafark tea a peteérést segiti elő,a palástfű a beágyazódást.
2009. aug. 21. 21:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy néz ki,hogy megint nem jött össze...Görcsöl a hasam és kezdtem maszatolni :(.Remélem ti jobb hirekkel szolgáltok!Irjatok,hogy mi lett.
2009. aug. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!