Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt peteérésem...

Szerintetek volt peteérésem ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 6. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem volt, de a görbéd állása alapján attól tartok, meg fog jönni.
2012. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos en is így érzem, már fáj a hasam.... De akkor ha ma megjon, elvileg a 17.-en volt PÉ?
2012. dec. 6. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, a jelölt helyen.
2012. dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha a jelölt helyen volt, akkor miért nem jött meg a PÉ utáni 14. Napon?
2012. dec. 6. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek 14 nap. Lehet 12-16.

Először méred?

2012. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

12-16 nap általában. Ez lehet akár 17 is.

De mivel esik a hőd, lehet, hogy még ma megjön, és akkor az a 16. nap lesz.

A másik lehetőség, hogy babás vagy, és holnaptól visszakanyarodik a hőd, mert egy-egy ilyen nap leesés belefér. Egyesek szerint beágyazódáskor szokott lenni egy leesés.

De, minderről fogalmunk nincs, mivel az aktusokat nem jelölted, szóval csupa tipp. Egy-max. két napon belül kiderül.

2012. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 15. Napon voltunk egyutt biztos, a tobbire nem emlekszem. Fajdogal a hasam, ugyhogy sztem meg fog jonni. Sokadszorra mertem, es nekem mindig 14 napra jon meg, ezert gondoltam hogy talan most nem is volt pé. Pé utan egybol fel szokott menni 37 re es mensi elott 1 nappal leesik. Ezert is fura ez a honap. Meg az is fura hogy amikor leesett a ho, este meg pozi volt az LH teszt.
2012. dec. 6. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csak a 16-17 ciklusnapnál repedt meg a tüsző. Emiatt késhet is.
2012. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!