Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt ez jó...

Menstruáció előtt ez jó jelnek mondható?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk! Második hónapja szedem a clostit, a második ciklusnapomtól szedtem. Legkésőbb 13.-án kéne most megjönnie. Fel van húzódva a méhszájam és rengeteg a fehér folyásom, nem pattanásosodok mint szoktam mensi előtt! Most ez jó jel lehet? Vagy a sok folyás mensire utalhat? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. dec. 7. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem akár jót is jelenthet. Nálam is voltak hasonló tünetek, mielőtt pozitívat teszteltem. Mellfeszülés, hasszurkálás van?
2012. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mellfeszülés van és has szurka is, de mellfeszülést olyan furcsán érzem nem a meg szokottan, de nem erősen feszül. has szurka meg csak néha-néha. tegnap olyan érzésem volt mintha meg akarna jönni a bal petefészkemnél, ma meg semmi. szerinted lehetséges?
2012. dec. 9. 15:29
 3/18 anonim ***** válasza:
Tesztelni mikor fogsz?
2012. dec. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de mikor én szedtem a clostit ugyanezeket éreztem. A gyógyszer az összes lehetséges terhestünetet előhozta. De ez benne is van a betegtájékoztatójában.

De remélem,hogy nálad nem csak a gyógyszer okozza ezeket a tüneteket, és baba van a dologban. :)

2012. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tesztelni 2 nap múlva szeretnék mivel hogy tegnap este pecsételő rózsaszin folyásom volt, ma meg semmi, meg se jött, és a 30.-ik ciklusnapon vagyok, ilyen életemben sose volt még, amikor juniusban terhes lettem még akkor sem, csak sajnos az a baba nem maradt meg. a melleim duzzadtabbak és fáj ha hozzájuk érek, kicsit aluszékony is vagyok! Nem riasztasz el :) nem élem bele magam mert még bármi lehetséges, csak egy kicsit reménykedek!
2012. dec. 11. 15:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok neked,kérlek írd majd meg az eredményt!!!JÓ?MEGÍROD?
2012. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Reménysugár27 válasza:

Szia! Én az első clostis hónapomban vagyok, és ma vagyok az ovu utáni 14. napon. Ez a 27. ciklusnapom. Nekem is van fehér, krémes folyásom, 2-3 napja érzem úgy, mintha meg akarna jönni, de nekem semmi barna vagy rózsaszín nem volt eddig, remélem nem is lesz. :)

Tesztleni nem merek, félek a csalódástól. Uh-on láttak corpus luteumot (sárgatest) 28 mm-eset, nem tudom ez biztató e, vagy ez mindenkinél van általában. Egyet tudunk tenni, reménykedünk, hogy nem jön meg. :) Majd írd meg mi újság Veled?

2012. dec. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap reggel teszteltem mert két napig pecsételő vérzésem volt, felhivtam a nőgyógyászomat is és jövőhét keddre vissza hivatott mert azt mondta lehet korán teszteltem, erre estére megjött :( úgyhogy ez a hónap is kilőve! De jövőhéten megyek a dokihoz aztán majd mond valamit. Most nem szedem a clostit szünet van mert csak két hónapra irta ki a doki, majd most meglátom mi lesz, remélem januárban sikerűl! Azért köszi hogy szoritottatok, aranyosak vagytok!!! Én is szoritok akinek kell!
2012. dec. 13. 20:22
 9/18 Reménysugár27 válasza:

Új hónap, új remény. :)


Nekem is negatív a tegnapi teszt, de még nem jött meg.

2012. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, remélem ez a hónap sikeres lesz, ez most closti nélküli! Nálad mi újság? :)
2012. dec. 17. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!