Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, ha naponta akciozunk,...

Igaz, ha naponta akciozunk, akkor nagyobb az esely a babara, mert jobb a spermiumok minosege? Eddig a 2 naponta nem jott be, ebben a honapban naponta szeretkeztunk.

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
2-3 naponta az ideális. Akkor nagyobb az esély. Nekünk is így jött össze a baba. Ha minden nap csináljátok, akkor nincs ideje a spermiumoknak az újrateremlődésre.
2009. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenre van példa, szóval nehéz valami mellett letenni a voksot.

Úgy csináld ahogy nektek jó. Ha jók a párod eredményei, majdnem, hogy mindegy. Mondjuk 20 millióból már nem sok jut el a feladatig (visszafolynak, elfáradnak, kipurcannak). Olvastam, hogy jobbra-balra már csak 4000-4000 jut el. És egy végzi el a küldetést, a többiek őt támogatják.

Ahhoz elég lesz a napi adag is, szerintem.

2009. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! A párommal csak 1x szexeltünk,mert a többi napokon sok volt a túlóra és baba lett belőle!Előtte meg 8 évig volt mindennapi szex!Hát ilyen az élet!Próbálj ki minden lehetőséget!Nem lehet előre tudni,mi lesz a vége!

Sok szerencsét!:)

2009. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Akkor valószínüleg kisfiú lesz a baba. Nálunk mind a négy fiú lett.
2010. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló. Hogy érted, hogy kisfiú lesz? Azért mert mindennap volt akció? Nálatok is így lettek a fiúk?

Tudom, hogy régi, de légyszi válaszolj ha erre jársz még.

Köszike!

2017. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindennap akciòztunk ès most babás vagyok hála Istennek. Kìváncsi vagyok ilyenkor a nem alakulására. Nekünk a 2 naponta szex nem hozott sikert.
2017. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!