Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete voltam együtt a párommal. Ugyan nem hatolt be, csak hozzám dörzsölte, de elélvezett.

Tegnap-tegnapelőtt kellett volna megjönnie, és már tapasztaltam azt a szokásos 'előgörcsöt', ami nálam jelentkezni szokott, de még mindig semmi. Nem ez lenne az első eset, hogy késik, sőt, olyan is volt már, hogy komplett kimaradt, de attól még félek. Késhet attól, ha nagyon rástresszelek, vagy ez feltétlen azt jelenti, hogy terhes vagyok?



2012. dec. 9. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem artana elolvasni a biosz konyvet, meg mielott barki hozzad dorzsolget barmit.

Megis mit gondoltal? Beugranak a spermak a huvelyedbe?? Raadasul alig egy hettel mensi elott, alig van esely a teherbeesesre, mivel akkor mar jocskan tul van az ember lanya az ovu-n.

Ugyhogy en a helyedben varnek meg par evet a szexxel.

2012. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szeretem, ha lekezelően beszélnek velem. Mielőtt bárki félreértene bármit, és szurkálóan célozgatna a koromra, nem egy 17 éves kislány vagyok, csak éppen nem lenne alkalmas egy terhesség. :)

De ha már a kötözködő stílusnál tartunk, akkor az én javaslatom, hogy várni kéne még pár évet a tanácsadással, amíg megtanul az ember helyesen írni. :)

2012. dec. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!