Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.23-án megrepedt tüszőt...

Nov.23-án megrepedt tüszőt láttak hüvelyi uh-n. Ma két napja, hogy késik, nemvárt előtt két nappal reggel negatívat teszteltem. Pár napja mindjárt megjön érzésem van, időnként elég erős aztán meg elmúlik. Lehet, hogy ciszta miatt nem jön meg?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelj első piiből. Nemvárt előtt nembiztos, h kimutatja a terhességet!
2012. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már annyit csalódtam, hogy alig merek tesztelni. Holnap veszek tesztet majd. Ha láttak megrepedt tüszőt és mégsem vagyok terhes, mitől késhet még?
2012. dec. 9. 17:27
 3/14 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy nem érett meg a tüsző eléggé és úgy repedt meg? Akkor is 14 napra meg kellene jönnie?
2012. dec. 9. 17:33
 4/14 anonim ***** válasza:

5 nap múlva csinálj tesztet reggeli első vizeletből.

Mióta nem sikerül?


Együtt érzek veled, nekem is nagyon régóta nem jön össze. Nekem 1 napja késik (pedig soha nem szokott), de még nem fogok tesztet csinálni, biztos megjön holnap vagy holnapután...


Amúgy meg igen, ciszta miatt is késhet, lehet nekem is azért késik most...

2012. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A doki 17 mm-es megrepedt tüszőt látott. Kérdeztem, hogy ez nem kicsi-e, de azt mondta, hogy ez azért ekkor mert már megrepedt, látszik egyértelműen. Ebből lehet még ciszta?

Egyébként 2 éve próbálkozunk.

2012. dec. 9. 17:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok: Ha már megrepedt akkor abból már nem lehet ciszta. Ciszta csak akkor lenne belőle, ha nem reped meg és tovább növekszik, ha már nagyobb mint kéne!


Úgyhogy szerintem van esélyed!


Nekem meg már 3 éve nem sikerül...És most nekem is késik, most először késik, soha nem szokott késni, de még csak 1 napja késik.

2012. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akiknek csak később mutatja ki a terhes teszt.
2012. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha 23-án már megrepedt tüszőt látott, és még mindig nem jött meg a menzeszed, akkor az nagyon bíztató! Menzesz előtt nem mindenkinek mutatja ki a teszt, de neked már bőven késik, úgyhogy bátran tesztelhetsz újra. Drukkolok! És írj majd eredményt.
2012. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Holnap veszek tesztet és másnap reggel tesztelek. Megírom majd az eredményt. Nem merek reménykedeni, de minden álmom ez. A mindjárt megjön érzésen kívül más tünetem nincs (az sem folyamatosan). Ma reggel annyira éreztem, hogy azt hittem tényleg megjön. Még mindig semmi.
2012. dec. 9. 21:21
 10/14 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a leletem, az van ráírva, hogy 17 mm-es bevérzett cysta, 12 mm endometrium. A doki azt mondta, hogy megrepedt tüsző. Hogy is van ez akkor? Cysta vagy tüsző?
2012. dec. 9. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!